1402 | Risto Jussinmäki | Uuraisten Urheilijat | 14:00:00 | ||
1403 | Pauli Husso | Iisalmi | 14:00:00 | ||
1404 | Matti Välitalo | Hotelli Kieppi | 14:00:00 | ||
1405 | Seppo Parviainen | Wslmry | 14:00:00 | ||
1406 | Arto Kaskivirta | Wslmry | 14:00:00 | ||
1407 | Reijo Paaso | Nurmo | 14:00:00 | ||
1408 | Teuvo Häkkinen | Vru | 14:00:00 | ||
1409 | Martti Ylimaula | Stul | 14:00:00 | ||
1410 | Tapio Ala-Haikka | Vilppulan Veikot | 14:00:00 | ||
1411 | Kari Kinnunen | Altek Aluetekniikka | 14:00:00 | ||
1412 | Eino Vauhkonen | Altek Aluetekniikka | 14:00:00 | ||
1413 | Gunnar Enholm | Puma Finland Oy | 14:00:00 | ||
1414 | Timo Mustonen | Auto Aho Oy / Tojo-Auto | 14:00:00 | ||
1415 | Heikki Mannila | Autoilijan Avainasemat | 14:00:00 | ||
1416 | Aarno Helander | Roquette Nordica Espoo | 14:00:00 | ||
1417 | Tatu Kaarre | Stora Enso Kemi | 14:00:00 | ||
1418 | Lauri Nykänen | Varpaisjärven Vire | 14:00:00 | ||
1419 | Juha Karjalainen | Umpitunneli | 14:00:00 | ||
1420 | Olli Huovinen | Kuljetusliike Ville Silvasti | 14:00:00 | ||
1421 | Alpo Eskola | Rancap Oy/ Lumijoki | 14:00:00 | ||
1422 | Leo Suonvieri | Ii | 14:00:00 | ||
1423 | Pertti Vuorinen | Huilis | 14:00:00 | ||
1424 | Richard Foley | Rds | 14:00:00 | ||
1425 | Martti Linden | Jämsä | 14:00:00 | ||
1426 | Terho Paksuniemi | Hotelli Levitunturi | 14:00:00 | ||
1427 | Teppo Ruokamo | Kemijärvi | 14:00:00 | ||
1428 | Hannu Rinne | K-Kauppiasliitto | 14:00:00 | ||
1429 | Erkki Ahola | 14:00:00 | |||
1430 | Janne Reinola | Ahlsell Oy | 14:00:00 | ||
1431 | Olli Niskala | Kemijärvi | 14:00:00 | ||
1432 | Erkki Kumpula | Haukipudas | 14:00:00 | ||
1433 | Hannu Korhonen | Jyväskylä | 14:00:00 | ||
1434 | Raimo Mäki-Jokela | Mjr-Suunnittelu Oy | 14:00:00 | ||
1435 | Erkki Välitalo | Siilashalli Team | 14:00:00 | ||
1436 | Sakari Rissanen | Aavasaksan Kisa | 14:00:00 | ||
1437 | Martti Nummeala | Lieto | 14:00:00 | ||
1438 | Timo Tammiketo | Raahe | 14:00:00 | ||
1439 | Jouko Kallunki | Eltel Networks Pohjoinen Oy | 14:00:00 | ||
1440 | Heikki Okkonen | Savukoski | 14:00:00 | ||
1441 | Seppo Pennanen | Huru-Ukot/jyväskylä | 14:00:00 | ||
1442 | Urpo Välitalo | Muurolan Kisaveikot | 14:00:00 | ||
1443 | Ari Tolvanen | Varkaus | 14:00:00 | ||
1444 | Teijo Makkonen | Outokumpu | 14:00:00 | ||
1445 | Matti Taskinen | Kuopio | 14:00:00 | ||
1446 | Markku Smokki | Smokkijuoksijat | 14:00:00 | ||
1447 | Anders Sandberg | Kalix/sweden | 14:00:00 | ||
1448 | Seppo Aho | Vantaa | 14:00:00 | ||
1449 | Timo Kannasvuo | Tulli | 14:00:00 | ||
1450 | Seppo Sirkiä | Saimaanharju | 14:00:00 | ||
1451 | Erkki Takkinen | Rapa | 14:00:00 | ||
1452 | Tarmo Alaniemi | Pelloplast Oy | 14:00:00 | ||
1453 | Jorma Tervonen | Ranua | 14:00:00 | ||
1454 | Sune Dahlvik | Orc | 14:00:00 | ||
1455 | Paavo Kuorelahti | Paavo Sähkö | 14:00:00 | ||
1456 | Tapio Jalonen | Rovakaira Oy, Voimaviesti | 14:00:00 | ||
1457 | Raimo Jääskeläinen | Rovakaira Oy, Voimaviesti | 14:00:00 | ||
1458 | Jorma Kilpeläinen | Rovakaira Oy, Voimaviesti | 14:00:00 | ||
1459 | Reijo Kolehmainen | Rovakaira Oy, Voimaviesti | 14:00:00 | ||
1460 | Antti Ryynänen | Lapin Ammattiopisto | 14:00:00 | ||
1461 | Paavo Puolitaival | Mammuttihirsi | 14:00:00 | ||
1462 | Harri Koskinen | Lakeuden Sportti Ry | 14:00:00 | ||
1463 | Olli Tiuraniemi | Amc | 14:00:00 | ||
1464 | Osmo Ohtonen | Amc | 14:00:00 | ||
1465 | Kauko Tuisku | Rds | 14:00:00 | ||
1466 | Kari Hentonen | Vkv | 14:00:00 | ||
1467 | Jouko Lehikoinen | Lohtaja | 14:00:00 | ||
1468 | Jouni Mertala | Haapavesi | 14:00:00 | ||
1469 | Seppo Turu | Kittilä | 14:00:00 | ||
1470 | Kari Huhtaniska | Pajusaari Sport | 14:00:00 | ||
1471 | Erkki Kähkölä | Pajusaari Sport | 14:00:00 | ||
1472 | Matti Pöykkö | Rr-Klupi | 14:00:00 | ||
1473 | Jussi Seppälä | Mikkeli | 14:00:00 | ||
1474 | Jaakko Loppukaarre | Spove Helsinki | 14:00:00 | ||
1475 | Timo Kärenlampi | Vru | 14:00:00 | ||
1476 | Veli Ruismäki | Lahti | 14:00:00 | ||
1477 | Erkki Sortti | Haukipudas | 14:00:00 | ||
1478 | Reino Rautajoki | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1479 | Martti Kaarre | Hepla Team | 14:00:00 | ||
1480 | Terho Koski | Sattasen Kyläseura | 14:00:00 | ||
1481 | Esko Alaollitervo | Kurjenpolvet | 14:00:00 | ||
1482 | Kauno Ronkainen | Pölkky Oy | 14:00:00 | ||
1483 | Tapio Törmänen | Pölkky Oy | 14:00:00 | ||
1484 | Jarmo Tauriainen | Oulun Kärpät | 14:00:00 | ||
1485 | Pekka Mäkelä | Rpu | 14:00:00 | ||
1486 | Olavi Pulju | Lapin Pelastuslaitos | 14:00:00 | ||
1487 | Juha Tolppi | Raanujärvi | 14:00:00 | ||
1488 | Veijo Petrelius | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1489 | Antero Pätsi | Pudasjärven Urheilijat | 14:00:00 | ||
1490 | Pekka Romppainen | Oulu | 14:00:00 | ||
1491 | Tuomo Kiviniemi | Lapin Ammattiopisto | 14:00:00 | ||
1492 | Jouko Korpi | Tornio | 14:00:00 | ||
1493 | Pertti Laine | Cafe Alppimaja | 14:00:00 | ||
1494 | Ari Ruotsalainen | Lakeuden Sportti | 14:00:00 | ||
1495 | Lauri Virkkula | Kuusamo | 14:00:00 | ||
1496 | Veli Tervo | Perpo, Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1497 | Tapio Vallin | Noormarkku | 14:00:00 | ||
1498 | Esko Pernu | Haukipudas | 14:00:00 | ||
1499 | Pertti Turunen | Gtk | 14:00:00 | ||
1500 | Erkki Karvo | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1501 | Vesa Viik | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1502 | Krister Lönnqvist | Srs Fenno-El | 14:00:00 | ||
1503 | Erkki Koivula | Ruoki | 14:00:00 | ||
1504 | Erkki Honkonen | Saarijärven Pullistus | 14:00:00 | ||
1505 | Heikki Kääriäinen | Metsähallitus/jkl | 14:00:00 | ||
1506 | Sakari Pasanen | Metla | 14:00:00 | ||
1507 | Ilkka Mikkonen | Tossunkuluttajat | 14:00:00 | ||
1508 | Raimo Kujanen | Tossunkuluttajat | 14:00:00 | ||
1509 | Juha Setälä | Oy Airam Electric Ab | 14:00:00 | ||
1510 | Jukka Lehikoinen | A-Vakuutus Oy | 14:00:00 | ||
1511 | Jukka Sääskilahti | Runsu | 14:00:00 | ||
1512 | Jouko Illikainen | Kemijoki Oy | 14:00:00 | ||
1513 | Ossi Ontero | Jänkkäjoohnaat | 14:00:00 | ||
1514 | Jouko Palomäki | Kemijärvi | 14:00:00 | ||
1515 | Juha-Matti Kivistö | Amc Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1516 | Jaakko Ylitalo | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1517 | Lauri Alaloukusa | Kemijärvi | 14:00:00 | ||
1518 | Hannu Aho | Seinäjoki | 14:00:00 | ||
1519 | Risto Rännäli | Palontörmä | 14:00:00 | ||
1520 | Erkki Markkola | Vantaa | 14:00:00 | ||
1521 | Juha Kuusisto | Uifk-Oulu | 14:00:00 | ||
1522 | Kari Kähkönen | Skal Team | 14:00:00 | ||
1523 | Juha Hämäläinen | Savonlinna | 14:00:00 | ||
1524 | Seppo Kouva | Posion Visa | 14:00:00 | ||
2054 | Jouko Vitikka | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
2055 | Paavo Belt | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
2056 | Arto Ahokas | Kankaanpään Kalevankiertäjät | 14:00:00 | ||
2057 | Jouko Slunga | Tornio | 14:00:00 | ||
2058 | Jorma Salmi | Tornio | 14:00:00 | ||
2059 | Juhani Salmi | Kemin Latu | 14:00:00 | ||
2060 | Aarno Tapio | Oulunsalo | 14:00:00 | ||
2061 | Matti Härkönen | Vesimiehet Sport Team | 14:00:00 | ||
2062 | Teuvo Kaakkurivaara | Kemijoki Oy | 14:00:00 | ||
2150 | Esko Mäkelä | Sportcult Ry | 14:00:00 | ||
2152 | Jukka Henriksson | Sunilan Erämiehet | 14:00:00 | ||
2154 | Markus Hast | Keminmaa | 14:00:00 | ||
2157 | Tapani Nahkiaisoja | Stora Enso | 14:00:00 | ||
2161 | Kari Virtanen | Ahola Team | 14:00:00 | ||
2171 | Johnny Lindroos | Hanko | 14:00:00 | ||
2184 | Hannu Vaittinen | Sähkö-Vaittinen Oy | 14:00:00 | ||
2185 | Timo Siikarla | 14:00:00 | |||
2192 | Jukka Nevalaita | Raha-automaattiyhdistys | 14:00:00 | ||
2198 | Pentti Tauriainen | Saku Ry / Ammattiopisto Lappia | 14:00:00 | ||
2202 | Vesa Toppala | Tornio | 14:00:00 | ||
2204 | Jaakko Alajoutsijärvi | Kemijärvi | 14:00:00 | ||
2206 | Lauri Pappila | Rautanet | 14:00:00 | ||
2208 | Juha Suomalainen | LAO | 14:00:00 | ||
2213 | Matti Kokkonen | Pielaveden Maratoonarit | 14:00:00 | ||
2215 | Aimo Kumpula | Tmi Kumpula Aimo | 14:00:00 | ||
2217 | Arto Kangas | 14:00:00 | |||
2218 | Sulo Pirttimaa | 14:00:00 | |||
2220 | Markku Mäki | Raha-automaattiyhdistys | 14:00:00 | ||
2224 | Jyrki Kenttälehto | Kolari | 14:00:00 | ||
2225 | pauli Vierikko | DAHLjoki | 14:00:00 | ||
2227 | Vesa Viik | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
2238 | Asko Pietilä | Ahola-Team | 14:00:00 | ||
2240 | Tuomo Koskimäki | Keminmaa | 14:00:00 | ||
2243 | Kari Viita-aho | Lappajärvi | 14:00:00 | ||
2244 | Mikko Luoma | YIT | 14:00:00 | ||
2248 | Pekka Lahtinen | 14:00:00 | |||
2254 | Harri Suojoki | Jupu | 14:00:00 | ||
2256 | Ahti Hosio | Raahen Maitohapot | 14:00:00 | ||
2257 | Seppo Paakkola | PMP Sport Team Ii | 14:00:00 | ||
2272 | Veikko Hilli | Raju | 14:00:00 | ||
2274 | Raimo Kinnari | Häjyt | 14:00:00 | ||
2275 | Jukka Rönkä | Raahen Maitohapot | 14:00:00 | ||
2280 | Jarmo Anttila | Saku Ry / Ammattiopisto Lappia | 14:00:00 | ||
2281 | Esko Kulmala | Teisko | 14:00:00 | ||
2290 | Sakari Kivelä | Pölkky Oy | 14:00:00 | ||
2291 | Tarmo Möykkymäki | YK | 14:00:00 | ||
2295 | Olavi Heikkilä | Heinola | 14:00:00 | ||
2299 | Jukka Pekka Hämäläinen | Saku/Tavastia | 14:00:00 | ||
2302 | Mauri Petäjämäki | Orivesi | 14:00:00 | ||
2304 | Vesa Kallio | Oudontien kulkijat | 14:00:00 | ||
2307 | Aulis Ekdahl | Rokuan Kuntokeskus | 14:00:00 | ||
2308 | Jarmo Hietala | 14:00:00 | |||
2309 | Markku Mäki | Raha-automaattiyhdistys | 14:00:00 | ||
2314 | Kari Nenonen | BMC | 14:00:00 | ||
2315 | Pertti Kalliosalo | Oudontien kulkijat | 14:00:00 | ||
2316 | Heikki Vesalainen | Jupu | 14:00:00 | ||
2322 | Jouko Vähärautio | Vesimiehet Sport Team | 14:00:00 | ||
2327 | Jari Ahola | Vantaan Sähkö- ja Koneliike Oy | 14:00:00 | ||
2329 | Aaro Kemppainen | Otalampi | 14:00:00 | ||
2332 | Ali Männikkö | Kuusamo Kuolin Visa | 14:00:00 | ||
2334 | Erkki Mantsinen | Veto Lapinlahti | 14:00:00 | ||
2336 | Raimo Tapio | Oulu | 14:00:00 | ||
2341 | Markku Kärkkäinen | Kuohun Karskit | 14:00:00 | ||
2356 | Kaapo Runola | Mynämäki | 14:00:00 | ||
2360 | Aarno Laukka | 14:00:00 | |||
2362 | Martti Liuska | 14:00:00 |