Starting time | 3,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Simo-Pekka Fincke | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 11:26 | |
2. | Mårten Boström | Lynx | FIN | 12:00:00 | 11:33 | |
3. | Jussi Suna | Turun Metsänkävijät | FIN | 12:00:00 | 11:44 | |
4. | Markus Lindeqvist | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 11:45 | |
5. | Aaro Asikainen | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 11:49 | |
6. | Jesse Laukkarinen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 11:55 | |
7. | Juha Sorvisto | Vaajakosken Terä | FIN | 12:00:00 | 12:03 | |
8. | Joni Hirvikallio | Koovee | FIN | 12:00:00 | 12:09 | |
9. | Miika Suominen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 12:11 | |
10. | Aapo Summanen | Norway | FIN | 12:00:00 | 12:16 | |
11. | Pyry Niemi | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 12:23 | |
12. | Jukka-Pekka Seppänen | Hiisirasti | FIN | 12:00:00 | 12:24 | |
13. | Juho-Matti Taivainen | Pellon Ponsi | FIN | 12:00:00 | 12:33 | |
14. | Jouni Kujala | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 12:41 | |
15. | Jani Myllärinen | Koovee | FIN | 12:00:00 | 12:43 | |
16. | Daniel Blomster | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 12:53 | |
17. | Henri Kalve | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 13:00 | |
18. | Matti Saari | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 13:01 | |
19. | Ville Sabel | Hiisirasti | FIN | 12:00:00 | 13:07 | |
20. | Juho Kinni | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 13:08 | |
20. | Sami Hämäläinen | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 13:08 | |
22. | Aki Ylitalo | Hauhon Sisu | FIN | 12:00:00 | 13:09 | |
23. | Markku Elo | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 13:23 | |
24. | Risto Uusivirta | RasTiimi | FIN | 12:00:00 | 13:30 | |
25. | Antto-Iiro Suhonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 13:31 | |
26. | Guy Sabo-Bar | Koovee | FIN | 12:00:00 | 13:58 | |
27. | Teemu Laasanen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:00:00 | 14:04 | |
28. | Joona Ojapalo | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 14:06 | |
29. | Fredrik Blomster | OK Orient | FIN | 12:00:00 | 14:11 | |
30. | Kalle Peltomäki | Siikaisten Sisu | FIN | 12:00:00 | 14:12 | |
31. | Mikko Laakso | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 14:14 | |
32. | Antti Ekonoja | Pellon Ponsi | FIN | 12:00:00 | 14:18 | |
33. | Teemu Salminen | Länsi-Rajan Rasti | FIN | 12:00:00 | 14:29 | |
34. | Marko Tölli | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 14:32 | |
35. | Antti Hakala | Lapuan Virkiä | FIN | 12:00:00 | 14:38 | |
36. | Mika Seppänen | Vaalan Karhu | FIN | 12:00:00 | 14:40 | |
37. | Eero Kahila | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 15:03 | |
38. | Joonas Salminen | Valkeakosken Haka | FIN | 12:00:00 | 15:17 | |
39. | Kalle Manninen | Anttolan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 15:33 | |
40. | Leo Tolvanen | Pihkaniskat | FIN | 12:00:00 | 17:20 | |
Tero Föhr | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Matti Kivelä | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Kalle Liukkonen | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Simo Mertanen | OK Orient | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Robin Fröberg | Pargas IF | FIN | 12:00:00 | DNS |