Starting time | 2,9 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Olli Ojanaho | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 12:00:00 | 16:54 | |
2. | Topi Syrjäläinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 19:07 | |
3. | Mikko Rahkola | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 12:00:00 | 19:30 | |
4. | Pyry Mustonen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 19:40 | |
5. | Vili Mustonen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 20:21 | |
6. | Juha Rauhala | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 20:30 | |
7. | Matias Arola | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 20:43 | |
8. | Samuli Saukkonen | Pihkaniskat | FIN | 12:00:00 | 20:45 | |
9. | Lari Pernu | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 20:47 | |
10. | Juho Korpi | Länsi-Rajan Rasti | FIN | 12:00:00 | 20:53 | |
11. | Jaakko Skog | Koovee | FIN | 12:00:00 | 20:58 | |
12. | Miska Tervala | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 21:00 | |
13. | Paulus Sulkula | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 21:04 | |
14. | Joona Tynys | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 21:06 | |
15. | Akseli Ketola | Koovee | FIN | 12:00:00 | 21:19 | |
16. | Anton Salmenkylä | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 21:25 | |
17. | Tuomas Puputti | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 21:48 | |
18. | Eero Ylipulli | Vaasan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 23:24 | |
19. | Johannes Louhi | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 23:26 | |
20. | Arttu Taulavuori | Alatornion Pirkat | FIN | 12:00:00 | 23:34 | |
21. | Iiro Kuusela | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 23:59 | |
22. | Aleksi Ilmonen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 12:00:00 | 24:25 | |
23. | Niko Larmala | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 25:16 | |
24. | Oskari Jumppanen | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 25:20 | |
25. | Dániel Molnár | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 25:24 | |
26. | Viljo Johansson | Kalvolan Keihäs | FIN | 12:00:00 | 25:50 | |
27. | Jonathan Ray | OK77 | FIN | 12:00:00 | 26:02 | |
28. | Taneli Härkönen | Pudasjärven Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 26:10 | |
29. | Sakari Puolakanaho | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 26:34 | |
30. | Viktor Aaltio | Valkeakosken Haka | FIN | 12:00:00 | 26:49 | |
31. | Benjamin Holmgren | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 27:27 | |
32. | Antti Kivikko | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 27:28 | |
33. | Jonne Kunnas | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 27:55 | |
34. | Maximilian Järvinen | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 29:00 | |
35. | Joona Parjanen | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 29:17 | |
36. | Eero Penttilä | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 35:00 | |
37. | André Lindroos | OK Raseborg | FIN | 12:00:00 | 39:36 | |
Tommi Huostila | Lammin Säkiä | FIN | 12:00:00 | DNF | ||
Anton Sihvonen | Navi | FIN | 12:00:00 | DQ |