Starting time | 1,9 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milo Konttila | Koovee | FIN | 12:00:00 | 9:01 | |
2. | Onni Vepsäläinen | Kymin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 9:12 | |
3. | Thomas Saarela | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 12:00:00 | 10:03 | |
4. | Emil Jacobsson | Tuusulan Voima-Veikot | FIN | 12:00:00 | 10:11 | |
5. | Onni Sarvijärvi | Kyrös-Rasti | FIN | 12:00:00 | 10:32 | |
6. | Eemil Peltola | Lynx | FIN | 12:00:00 | 10:36 | |
7. | Juho Kivilaakso | Lynx | FIN | 12:00:00 | 10:49 | |
8. | Aapo Haukioja | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 10:54 | |
9. | Rami Tuominen | Kankaanpään Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 11:21 | |
10. | Aapo Virtanen | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 11:22 | |
11. | Matias Tapanainen | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 11:24 | |
12. | Antti Huisko | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 11:32 | |
13. | Sakari Holmroos | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 11:34 | |
14. | Jussi Ankelo | Vakka-Rasti | FIN | 12:00:00 | 11:35 | |
15. | Riku Andersson | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 12:03 | |
16. | Matias Lehtola | Lynx | FIN | 12:00:00 | 12:23 | |
17. | Niilo Suominen | Laitilan Jyske | FIN | 12:00:00 | 12:24 | |
18. | Markus Maronen | Lynx | FIN | 12:00:00 | 12:34 | |
19. | Anton Kemppi | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 13:04 | |
20. | Akseli Forma | Karjaan Ura | FIN | 12:00:00 | 13:05 | |
21. | Kaapo Peura | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 13:31 | |
22. | Roni Niemensivu | Rasti-Lukko | FIN | 12:00:00 | 13:34 | |
23. | Ilari Lehtola | Laitilan Jyske | 12:00:00 | 13:37 | ||
24. | Eetu Saastamoinen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 13:50 | |
25. | Miki Vuorinen | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 13:54 | |
26. | Eeli Ruoti | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 14:03 | |
27. | Justus Kallioniemi | Rasti-Lukko | FIN | 12:00:00 | 15:14 | |
28. | Lauri Aalto | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 15:49 | |
29. | Alvan Laavainen | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 16:23 | |
30. | Johannes Sinervä | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 16:25 | |
31. | Elias Nuottajärvi | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 19:34 | |
32. | Jami Kallioniemi | Rasti-Lukko | FIN | 12:00:00 | 19:55 | |
33. | Niclas Ekwik | Lynx | FIN | 12:00:00 | 20:08 | |
34. | Artur Emaldynov | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 20:33 | |
35. | Kustaa Forma | Karjaan Ura | FIN | 12:00:00 | 21:12 | |
36. | Julius Koskinen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 22:01 | |
37. | Aaro Kukkonen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 23:35 | |
38. | Miika Myllynen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 26:10 | |
39. | Viktor Asklöf | Lynx | FIN | 12:00:00 | 30:21 | |
Rasmus Töyrylä | Kymin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Elias Schüle | Koovee | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Elmeri Lassila | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Jonatan Ahlbäck | Pargas IF | FIN | 12:00:00 | DNS |