Starting time | 2,4 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ida Heikkinen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 11:58 | |
2. | Siiri Julkunen | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 12:00:00 | 12:12 | |
3. | Juulia Tala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 12:24 | |
4. | Vilma Pesu | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 12:30 | |
5. | Minja Nietula | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 12:34 | |
6. | Emmi Hietala | Lapuan Virkiä | FIN | 12:00:00 | 12:48 | |
7. | Pihla Häkkinen | Koovee | FIN | 12:00:00 | 13:10 | |
8. | Katarina Sallila | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 13:29 | |
9. | Lotte-Line Ekström | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 13:54 | |
10. | Veera Olkkonen | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 14:22 | |
11. | Emilia Schmidt | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 14:26 | |
12. | Armi Kosunen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 14:44 | |
13. | Kerttu Tuomisto | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 16:19 | |
14. | Aino Syväluoma | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 16:23 | |
15. | Mette Soini | Kymin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 16:39 | |
16. | Eveliina Ketola | Koovee | FIN | 12:00:00 | 17:03 | |
17. | Ellen Sillman | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 17:31 | |
18. | Venla Kauppila | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 12:00:00 | 18:05 | |
19. | Maija Aalto | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 18:35 | |
20. | Doris Väisänen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 19:08 | |
21. | Salla Isoherranen | Lynx | FIN | 12:00:00 | 19:59 | |
22. | Hilla Pirinen | Keravan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 20:28 | |
23. | Julia Suopajärvi | Vakka-Rasti | FIN | 12:00:00 | 20:42 | |
23. | Aili Lavikainen | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | 20:42 | ||
25. | Liina Viitasaari | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 21:06 | |
26. | Essi Multala | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 21:41 | |
27. | Vilhelmiina Hirvensalo | Keravan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 21:57 | |
28. | Inca Kantonen | Vakka-Rasti | FIN | 12:00:00 | 22:25 | |
29. | Venla Honkasalo | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 22:35 | |
30. | Siiri Pajula | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 24:15 | |
31. | Elsa Ikola | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 24:25 | |
32. | Marikki Virtanen | Kymin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 26:15 | |
33. | Reetta Hirvonen | Kyrös-Rasti | FIN | 12:00:00 | 27:45 | |
34. | Milla-Lotta Tapanainen | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 35:53 | |
Veera Ylipulli | Vaasan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | DNS | ||
Saana Niska | Lapuan Virkiä | FIN | 12:00:00 | DNS |