Starting time | 3,3 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teemu Eerola | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 21:55 | ||
2. | Akseli Ruohola | MS Parma | 12:00:00 | 23:47 | ||
3. | Emil Sevelius | OK Orient | 12:00:00 | 24:18 | ||
4. | Aaro Lampinen | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 24:44 | ||
5. | Valtteri Heikkinen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 25:06 | ||
6. | Erik Ahola | Kangasala SK | 12:00:00 | 26:29 | ||
7. | Lauri Leirimaa | Rastivarsat | 12:00:00 | 27:06 | ||
8. | Eemeli Kiljunen | Rastivarsat | 12:00:00 | 27:10 | ||
9. | Teemu Lehtoranta | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 27:24 | ||
10. | Matti Suutari | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 27:28 | ||
11. | Konsta Pitkänen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 27:57 | ||
12. | Atte Nokka | Rasti 88 | 12:00:00 | 29:13 | ||
13. | Konsta Puranen | Koovee | 12:00:00 | 29:18 | ||
14. | Samu Takanen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 29:23 | ||
15. | Janne Niskanen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 29:57 | ||
16. | Lauri Koivumäki | Kokkolan Suunnistajat | 12:00:00 | 30:45 | ||
17. | Mikko Kemppi | Kangasala SK | 12:00:00 | 31:04 | ||
18. | Vesa Lahtinen | Delta | 12:00:00 | 31:54 | ||
19. | Alvar Palmen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 32:14 | ||
20. | Taavi Mustajoki | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 33:22 | ||
21. | Kalle Summanen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 33:36 | ||
22. | Teo Kettunen | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 33:42 | ||
23. | Ville Tiljander | Hyvinkään Rasti | 12:00:00 | 33:53 | ||
24. | Kiri Huhtanen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 34:25 | ||
25. | Arttu Laaksonen | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 35:33 | ||
26. | Anton Kulju | OK Orient | 12:00:00 | 35:45 | ||
27. | Ville Varjolaakso | OK Orient | 12:00:00 | 36:29 | ||
28. | Niilo Summanen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 37:52 | ||
29. | Antti Väyrynen | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | 38:47 | ||
30. | Saku Valkila | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 39:16 | ||
31. | Lauri Laajaniemi | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 39:57 | ||
32. | Aatu Orava | Rastivarsat | 12:00:00 | 41:38 | ||
33. | Juho Tuominen | Kankaanpään Suunnistajat | 12:00:00 | 43:01 | ||
34. | Petteri Hakala | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 45:20 | ||
35. | Matti Hakola | Kangasala SK | 12:00:00 | 45:43 | ||
36. | Antti Ketola | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 49:48 | ||
37. | Verner Vähätalo | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 50:00 | ||
Esa Sarkimo | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | DNS |