Starting time | 2,6 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ilona Haapasaari | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 19:43 | ||
2. | Liinu Nummela | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 20:06 | ||
3. | Jonna Juva | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 20:27 | ||
4. | Essi Roininen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 21:38 | ||
5. | Ronja Kontkanen | Kangasala SK | 12:00:00 | 21:52 | ||
6. | Veera Klemettinen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 21:55 | ||
7. | Heidi Plit | Lynx | 12:00:00 | 22:29 | ||
8. | Anni Kyrö | Rastivarsat | 12:00:00 | 22:47 | ||
9. | Heini Rintanen | Kangasala SK | 12:00:00 | 22:58 | ||
10. | Emilia Vuori | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 23:32 | ||
11. | Salla Pitkänen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 24:10 | ||
12. | Emmi Hakomäki | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 25:48 | ||
13. | Iida Lähteenmäki | Kankaanpään Suunnistajat | 12:00:00 | 26:26 | ||
14. | Anniina Aaltonen | MS Parma | 12:00:00 | 26:27 | ||
15. | Kiia Isokallio | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 26:34 | ||
16. | Ella Mahlamäki | Espoon Suunta | 12:00:00 | 26:44 | ||
17. | Miina Rautakorpi | Kangasala SK | 12:00:00 | 27:25 | ||
18. | Annika Pajula | Kangasala SK | 12:00:00 | 27:30 | ||
18. | Iina Ridanpää | Espoon Suunta | 12:00:00 | 27:30 | ||
20. | Vilma Annala | Kangasala SK | 12:00:00 | 27:59 | ||
21. | Heidi Kangasniemi | Ikaalisten Nouseva Voima | 12:00:00 | 28:06 | ||
22. | Hanna-Mari Saalo | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 28:07 | ||
23. | Anni Haanpää | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 28:54 | ||
24. | Silva Vaismaa | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 29:06 | ||
25. | Noora Hakala | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 29:08 | ||
26. | Lotta Salonen | Koovee | 12:00:00 | 30:03 | ||
27. | Roosa Ruoti | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 30:40 | ||
28. | Aino Reiman | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 31:12 | ||
29. | Saara Korhonen | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 31:24 | ||
30. | Eveliina Piippo | Kangasala SK | 12:00:00 | 31:57 | ||
31. | Kia Lehtimäki | Hiisirasti | 12:00:00 | 32:04 | ||
32. | Ella Immonen | Rastivarsat | 12:00:00 | 32:08 | ||
33. | Ronja Friman | Hyvinkään Rasti | 12:00:00 | 32:51 | ||
34. | Anni Pakkanen | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 33:20 | ||
35. | Sanni Norrbacka | Hyvinkään Rasti | 12:00:00 | 33:29 | ||
36. | Sara Tuomaala | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 33:34 | ||
37. | Sonja Laasonen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 35:08 | ||
38. | Jenny Vehkalahti | Ikaalisten Nouseva Voima | 12:00:00 | 38:07 | ||
39. | Hilla Vahvelainen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 38:16 | ||
40. | Veera Paasikivi | Kangasala SK | 12:00:00 | 38:35 | ||
41. | Moona Huttunen | Koovee | 12:00:00 | 39:20 | ||
42. | Tiina Raasakka | Espoon Suunta | 12:00:00 | 39:40 | ||
43. | Emma Lidman | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 40:36 | ||
44. | Janina Salo | OK Orient | 12:00:00 | 41:20 | ||
45. | Tuuli Raitio | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 44:47 | ||
46. | Nina Viitala | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 48:42 | ||
47. | Anu Kallio | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 56:49 | ||
48. | Sofia Niinimäki | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 1:04:51 | ||
49. | Nea Välske | Hyvinkään Rasti | 12:00:00 | 1:46:44 | ||
Jenna Rantala | MS Parma | 12:00:00 | DQ |