Starting time | 2,5 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arttu Peltola | Lynx | 12:00:00 | 13:15 | ||
2. | Topias Kemppi | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 13:43 | ||
3. | Karim Mbembela | Lynx | 12:00:00 | 14:35 | ||
3. | Elmeri Syrjälä | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 14:35 | ||
5. | Juuso Tervakangas | Espoon Suunta | 12:00:00 | 15:08 | ||
6. | Aku Koskenvuo | Espoon Suunta | 12:00:00 | 15:19 | ||
7. | Lauri Isokallio | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 15:40 | ||
8. | Jerry Hyvönen | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 15:56 | ||
9. | Simo Klementtinen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 16:11 | ||
10. | Matias Koponen | Lynx | 12:00:00 | 16:23 | ||
11. | Benjamin Tasa | Kaakon Rasti | 12:00:00 | 16:38 | ||
12. | Aleksi Välimaa | Rasti 88 | 12:00:00 | 16:58 | ||
13. | Miika Koho | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 17:28 | ||
14. | Oleg Afanasyev | SARATOV | RUS | 12:00:00 | 17:53 | |
15. | Timur Emaldynov | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 18:22 | ||
16. | Petteri Karinen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 19:06 | ||
17. | Viktor Asklöf | Lynx | 12:00:00 | 19:19 | ||
18. | Vertti Myllärinen | Lappeen Riento | 12:00:00 | 19:29 | ||
19. | Miska Riissanen | Espoon Akilles | 12:00:00 | 19:36 | ||
20. | Simo Puupponen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 20:34 | ||
21. | Väinö Ristimäki | Kalvolan Keihäs | 12:00:00 | 20:52 | ||
22. | Juho Hursti | Espoon Suunta | 12:00:00 | 21:17 | ||
23. | Markus Määttänen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 22:00 | ||
24. | Petrus Tasa | Kaakon Rasti | 12:00:00 | 23:16 | ||
25. | Aleksi Heikkinen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 23:18 | ||
26. | Anton Leppämäki | Viitasaaren Suunta | 12:00:00 | 23:31 | ||
27. | Oliver Schüle | Koovee | 12:00:00 | 24:10 | ||
28. | Aatu Niskanen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 24:23 | ||
29. | Tuomas Rokka | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 24:32 | ||
30. | Petr Volkov | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | 25:02 | |
31. | Kristten Rohtla | Koeravere | EST | 12:00:00 | 26:19 | |
32. | Daniel Berg | Solf IK | 12:00:00 | 28:05 | ||
33. | Eemil Peltola | Lynx | 12:00:00 | 28:42 | ||
34. | Stepan Kondratjev | SKRUM Moscow | RUS | 12:00:00 | 28:53 | |
35. | Nooa Kenttä | OK77 | 12:00:00 | 30:43 | ||
36. | Aapo Nurmi | Rastiketut | 12:00:00 | 31:48 | ||
37. | Leevi Mutikainen | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 37:11 | ||
38. | Urho Ojala | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 49:17 | ||
39. | Alexey Bakhaev | JUVENTA | RUS | 12:00:00 | 52:46 | |
40. | Yurij Poljanskij | SKRUM Moscow | RUS | 12:00:00 | 53:10 | |
Tuomas Leinamo | Kalvolan Keihäs | 12:00:00 | DNS | |||
Luka Kisil | Onego | RUS | 12:00:00 | DNS | ||
Valtteri Reinivuo | Paimion Rasti | 12:00:00 | DNS | |||
Otto Soini | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | DNS | |||
Matias Mäenpää | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | DNS |