Starting time | 1,3 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arttu Peltola | Lynx | 12:00:00 | 7:36 | ||
2. | Benjamin Tasa | Kaakon Rasti | 12:00:00 | 7:43 | ||
3. | Topias Kemppi | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 8:14 | ||
4. | Jerry Hyvönen | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 8:59 | ||
5. | Karim Mbembela | Lynx | 12:00:00 | 9:16 | ||
6. | Aapo Maasilta | Rastivarsat | 12:00:00 | 9:29 | ||
7. | Jussi Rantala | OH | 12:00:00 | 9:33 | ||
8. | Elmeri Syrjälä | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 9:41 | ||
9. | Lauri Isokallio | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 9:53 | ||
10. | Tuomas Rokka | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 9:59 | ||
11. | Aku Koskenvuo | Espoon Suunta | 12:00:00 | 10:01 | ||
12. | Aleksi Välimaa | Rasti 88 | 12:00:00 | 10:04 | ||
13. | Matias Koponen | Lynx | 12:00:00 | 10:42 | ||
14. | Miska Riissanen | Espoon Akilles | 12:00:00 | 10:44 | ||
15. | Oliver Schüle | Koovee | 12:00:00 | 10:47 | ||
16. | Miika Koho | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 10:51 | ||
17. | Timur Emaldynov | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 10:56 | ||
18. | Väinö Ristimäki | Kalvolan Keihäs | 12:00:00 | 11:13 | ||
19. | Vertti Myllärinen | Lappeen Riento | 12:00:00 | 11:21 | ||
20. | Arttu Kulmala | Suunta Sepot | 12:00:00 | 11:24 | ||
21. | Aatu Niskanen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 11:40 | ||
22. | Aamos Laavainen | MS Parma | 12:00:00 | 11:45 | ||
23. | Markus Määttänen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 12:14 | ||
24. | Simo Klementtinen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 12:15 | ||
25. | Petteri Karinen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 12:40 | ||
26. | Eemil Peltola | Lynx | 12:00:00 | 13:10 | ||
26. | Alexey Bakhaev | JUVENTA | RUS | 12:00:00 | 13:10 | |
28. | Felix Horelli | Kokemäen Kova-Väki | 12:00:00 | 13:11 | ||
29. | Daniel Berg | Solf IK | 12:00:00 | 13:22 | ||
30. | Urho Ojala | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 13:34 | ||
31. | Aapo Nurmi | Rastiketut | 12:00:00 | 13:38 | ||
32. | Viktor Asklöf | Lynx | 12:00:00 | 13:53 | ||
32. | Petr Volkov | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | 13:53 | |
34. | Anton Leppämäki | Viitasaaren Suunta | 12:00:00 | 14:34 | ||
35. | Otto Soini | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | 14:39 | ||
36. | Stepan Kondratjev | SKRUM Moscow | RUS | 12:00:00 | 14:42 | |
37. | Juho Hursti | Espoon Suunta | 12:00:00 | 14:56 | ||
38. | Nooa Kenttä | OK77 | 12:00:00 | 15:04 | ||
39. | Kristten Rohtla | Koeravere | EST | 12:00:00 | 15:05 | |
40. | Leevi Mutikainen | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 15:37 | ||
41. | Luukas Karelo | Espoon Suunta | 12:00:00 | 16:14 | ||
42. | Petrus Tasa | Kaakon Rasti | 12:00:00 | 16:27 | ||
43. | Yurij Poljanskij | SKRUM Moscow | RUS | 12:00:00 | 18:06 | |
44. | Oleg Afanasyev | SARATOV | RUS | 12:00:00 | 27:50 | |
Tuomas Leinamo | Kalvolan Keihäs | 12:00:00 | DNS | |||
Luka Kisil | Onego | RUS | 12:00:00 | DNS |