Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

H21E 3. day

Intermediate 1,3 km

189Tuomas TervoRajamäen Rykmentti7:23
249Olli-Markus TaivainenPellon Ponsi7:24+1
17Ross MorrisonRajamäen RykmenttiNZL7:24+1
462Tuomo MäkeläAngelniemen Ankkuri7:29+6
576Leo LaakkonenTampereen Pyrintö7:30+7
652Tero FöhrVehkalahden Veikot7:31+8
81Matti KiveläDelta7:31+8
67Antti VainioMS Parma7:31+8
982David Brickhill-JonesRasti-KurikkaGBR7:32+9
101Dmitry TsvetkovIkaalisten Nouseva-Voima7:34+11
2Sergei DetkovHiisirasti7:34+11
126Vili NiemiRajamäen Rykmentti7:35+12
1370Kristo HeinmannEST7:39+16
30Olli-Pekka KoistinenDelta7:39+16
50Mårten BoströmLynx7:39+16
1635Severin HowaldSwiss OrienteeringSUI7:40+17
1744Tuomas KariAngelniemen Ankkuri7:41+18
1848Jere PajunenKalevan Rasti7:43+20
1936Antti ParjanneLynx7:44+21
2065Jarkko HuovilaTampereen Pyrintö7:45+22
72Vesa TaanilaIkaalisten Nouseva-Voima7:45+22
2264Juha SorvistoVaajakosken Terä7:46+23
2357Fredric PortinPaimion Rasti7:47+24
243Peeter PihlMS Parma7:48+25
2511Lauri SildDelta7:49+26
2687Tomi MattilaMS Parma7:50+27
2742Kalle LiukkonenDelta7:51+28
69Simo-Pekka FinckeKalevan Rasti7:51+28
2968Mikko PatanaIkaalisten Nouseva-Voima7:53+30
3061Panu TeittinenKangasala SK7:55+32
84Jonne LehtoVehkalahden Veikot7:55+32
327Roman EfimovHiisirasti7:56+33
3322Thomas HodelSUI7:57+34
9Juha PeltolaMS Parma7:57+34
3543Antti AnttonenVaajakosken Terä7:58+35
3646Sami HämäläinenMS Parma8:00+37
33Johannes PohjalaHiisirasti8:00+37
3858Antti NurmonenKalevan Rasti8:03+40
3915Jarno ParkkinenRajamäen Rykmentti8:04+41
4016Mikko SirenAngelniemen Ankkuri8:10+47
414Samuli SalmenojaMS Parma8:12+49
4240Henrik VäisänenHiisirasti8:14+51
4388Juuso MetsäläKalevan Rasti8:18+55
448Tuomas MattilaVehkalahden Veikot8:21+58
4524Flavio PoltéraQuack OKSUI8:24+1:01
4613Aleksi LeskinenLynx8:31+1:08
4714Juha TommilaHiisirasti8:33+1:10
4847Petteri HuikkoVaajakosken Terä8:35+1:12
4910Jouni KahelinVaajakosken Terä8:37+1:14
5021Juho KinniTampereen Pyrintö8:39+1:16
5Sami HämälistöTurun Metsänkävijät8:39+1:16
5223Lauri PohjolaSuunta Jyväskylä8:45+1:22
5320Alex TcherbakovAngelniemen Ankkuri8:48+1:25
5432Mikael FabritiusOK Orient8:51+1:28
5512Aapo LeskinenLynx8:53+1:30
5618Janne MänkärläLynx8:54+1:31
5725Marko TölliSuunta Jyväskylä9:13+1:50
5819Timo MikkolaTampereen Pyrintö9:25+2:02
| Form of the results:
SuomiSvenskaEnglish