Starting time | 3,3 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kostya Serebryanitskiy | KUZMOLOVO-110% | RUS | 12:00:00 | 28:18 | |
2. | Valerii Bondarenko | Peterhof | RUS | 12:00:00 | 29:09 | |
3. | Ilya Kudryavtsev | KUZMOLOVO-110% | RUS | 12:00:00 | 30:56 | |
4. | Alexander Zaslonkin | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | 31:04 | |
5. | Ismo Voutilainen | Karjaan Ura | 12:00:00 | 33:01 | ||
6. | Iliya Didenko | Polar Star | RUS | 12:00:00 | 34:18 | |
7. | Sergey Adeev | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 34:37 | |
8. | Konstantin Lebedev | Kalinka | RUS | 12:00:00 | 34:41 | |
9. | Denis Pominov | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 34:45 | |
9. | Maxim Prosyan | Peterhof | RUS | 12:00:00 | 34:45 | |
11. | Ilya Kasatkin | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 36:20 | |
12. | Valentin Koziavin | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 36:39 | |
13. | Erno Kähkönen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 37:01 | ||
14. | Aleksandr Bubnov | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | 38:49 | |
15. | Alexander Shakhunov | Kalinka | RUS | 12:00:00 | 38:50 | |
16. | Adam Mihaczi | Tipo TKE Budapest | HUN | 12:00:00 | 39:38 | |
17. | Nikita Rodnov | JUVENTA | RUS | 12:00:00 | 39:41 | |
18. | Riku Kerkola | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 39:56 | ||
19. | Artur Kulagin | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 40:37 | ||
20. | Alexey Buzov | Vesta | RUS | 12:00:00 | 42:31 | |
21. | Anton Zhilin | RUS | RUS | 12:00:00 | 42:32 | |
22. | Kirill Slame | Moscow | RUS | 12:00:00 | 42:38 | |
23. | Lassi Heikkinen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 43:03 | ||
24. | Atte Jurvakainen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 43:19 | ||
25. | Juho Lehto | Riihimäen Suunnistajat | 12:00:00 | 43:44 | ||
26. | Egor Shein | JUVENTA | RUS | 12:00:00 | 44:34 | |
27. | Casper Linnaila | OK Orient | 12:00:00 | 44:44 | ||
28. | Mikael Mandell | IF Femman | 12:00:00 | 45:12 | ||
29. | Ivan Maslov | Belie Nochi | RUS | 12:00:00 | 45:47 | |
30. | Anton Nozdrachev | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | 46:04 | |
31. | Eero Kuusela | Kankaanpään Suunnistajat | 12:00:00 | 46:14 | ||
32. | Maxim Nikolaev | Peterhof | RUS | 12:00:00 | 46:48 | |
33. | Aapo Häkkinen | Saarijärven Pullistus | 12:00:00 | 48:55 | ||
34. | Sergey Lunkin | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 49:20 | |
35. | Kjell Daehnn | MTK Bad Harzburg | GER | 12:00:00 | 50:19 | |
36. | Caj Snickars | Solf IK | 12:00:00 | 54:07 | ||
37. | Pekka Jylhä | Kokkolan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:01:46 | ||
38. | Simo Vaittinen | Someron Esa | 12:00:00 | 1:05:58 | ||
39. | Aleksandr Bektashev | O-Sestrore | RUS | 12:00:00 | 1:06:18 | |
40. | Vladimir Musin | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:23:16 | |
Ilmari Ikäheimo | Espoon Suunta | 12:00:00 | DNS | |||
Maxim Pershin | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | DNS | ||
Toni Anttila | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | DNS | |||
Oskari Kuusisto | MS Parma | 12:00:00 | DNS | |||
Teemu Hakulinen | Espoon Suunta | 12:00:00 | DNS |