Starting time | 2,7 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juuso Viskari | Delta | 12:00:00 | 13:10 | ||
2. | Ilari Haltia | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 14:49 | ||
3. | Matias Maijala | Lapin Veikot | 12:00:00 | 14:52 | ||
4. | Eetu Petrelius | OH | 12:00:00 | 15:27 | ||
5. | Jarkko Rantoja | Rastiketut | 12:00:00 | 15:31 | ||
6. | Aaro Takanen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 15:56 | ||
7. | Joona Lindgren | Kortesjärven Järvi-Veikot | 12:00:00 | 16:32 | ||
8. | Vladislav Vikentiev | Kalinka | RUS | 12:00:00 | 16:33 | |
9. | Eemil Lehtoranta | OH | 12:00:00 | 16:46 | ||
10. | Iiro Kyllästinen | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 17:00 | ||
11. | Tobias Söderholm | OK Raseborg | 12:00:00 | 17:12 | ||
12. | Cedrik Sandell | OK Raseborg | 12:00:00 | 17:25 | ||
13. | Sakari Jokikokko | Pudasjärven Urheilijat | 12:00:00 | 17:40 | ||
14. | Eetu Lakanen | Perhon Kiri | 12:00:00 | 17:44 | ||
15. | Arttu Sakki | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 17:54 | ||
16. | Lauri Syrjäläinen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 17:59 | ||
17. | Aatu Hirvikallio | Luumäen Rasti | 12:00:00 | 18:14 | ||
18. | Ville Nisula | Teuvan Rivakka | 12:00:00 | 18:26 | ||
19. | Juho Kangas | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 18:31 | ||
20. | Atte Ikola | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 18:43 | ||
21. | Joel Schüle | Koovee | 12:00:00 | 19:07 | ||
22. | Otto Haataja | OH | 12:00:00 | 19:20 | ||
23. | Kalle Kinnala | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 19:47 | ||
24. | Tuomas Kaukonen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 20:29 | ||
25. | Vitaliy Ivanov | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | 20:46 | |
26. | Akseli Epäilys | Kangasala SK | 12:00:00 | 21:04 | ||
27. | Sergey Uzhitskiy | ABC St-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 21:44 | |
28. | Artem Lazutkin | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | 22:40 | |
29. | Lauri Valorinta | Pirkkalan Hiihtäjät | 12:00:00 | 23:10 | ||
30. | Elias Nurmi | Rastiketut | 12:00:00 | 24:39 | ||
31. | Otto Yli-Pyky | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 26:38 | ||
32. | Lauri Puupponen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 26:54 | ||
33. | Mikhail Naumov | Balt:Bereg | RUS | 12:00:00 | 27:22 | |
34. | Teemu Annala | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 27:27 | ||
35. | Alexey Kozika | Arena | RUS | 12:00:00 | 27:55 | |
36. | Jaakko Karjalainen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 29:09 | ||
37. | Matti Mäkinen | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 29:14 | ||
38. | Ilya Kondrashev | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | 32:40 | |
39. | Juho Koivisto | Kortesjärven Järvi-Veikot | 12:00:00 | 33:01 | ||
40. | Veikka Heikkilä | Järvenpään Palo | 12:00:00 | 35:53 | ||
41. | Vilhelm Toivonen | Kangasala SK | 12:00:00 | 38:17 | ||
42. | Sampo-Tapio Raivio | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 40:09 | ||
43. | Artem Kupriyanov | Belie Nochi | RUS | 12:00:00 | 41:00 | |
44. | Vladislav Parkhomenko | Vesta | RUS | 12:00:00 | 1:04:00 | |
Kaapo Liuha | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | DNS | |||
Victor Naidenovich | Balt:Bereg | RUS | 12:00:00 | DNS | ||
Saku Salovaara | SK Pohjantähti | 12:00:00 | DNS | |||
Vertti Laitinen | Koovee | 12:00:00 | DNS | |||
Juho Varkoi | Kalske | 12:00:00 | DNS |