Starting time | 1,3 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ilona Ruohola | MS Parma | 12:00:00 | 8:41 | ||
2. | Emilia Tala | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 8:45 | ||
3. | Suvi Heikkilä | Lynx | 12:00:00 | 8:52 | ||
4. | Enni Petrelius | OH | 12:00:00 | 9:05 | ||
5. | Pihla Hietanen | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 9:21 | ||
6. | Elli Salonen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 9:25 | ||
7. | Ida Heikkinen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 9:29 | ||
8. | Ansa-Lotta Ojanaho | OH | 12:00:00 | 9:33 | ||
8. | Sabina Aumo | OK Orient | 12:00:00 | 9:33 | ||
10. | Juulia Tala | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 9:38 | ||
11. | Anna Kaitola | Rastiketut | 12:00:00 | 9:48 | ||
12. | Veera Ylipulli | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 9:50 | ||
13. | Emma-Leena Portimojärvi | OH | 12:00:00 | 9:53 | ||
14. | Aada Kerkkonen | Jämsän Retki-Veikot | 12:00:00 | 10:20 | ||
15. | Silja Yli-Hietanen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 10:24 | ||
16. | Alina Niggli | OJura | FRA | 12:00:00 | 10:39 | |
17. | Sanni Hartman | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 10:47 | ||
18. | Elsa Leppämäki | Viitasaaren Suunta | 12:00:00 | 10:50 | ||
19. | Lotte-Line Ekström | MS Parma | 12:00:00 | 10:54 | ||
20. | Jessica Weber | Karjaan Ura | 12:00:00 | 10:58 | ||
21. | Sara Snickars | Solf IK | 12:00:00 | 11:24 | ||
22. | Kristiina Martikainen | Ilomantsin Urheilijat | 12:00:00 | 11:31 | ||
23. | Maijukka Hanhijärvi | Espoon Akilles | 12:00:00 | 11:32 | ||
24. | Veera Turakainen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 11:37 | ||
25. | Reeta Virtanen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 12:06 | ||
25. | Tinka Sundström | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 12:06 | ||
27. | Ida Rantamäki | OK Raseborg | 12:00:00 | 12:07 | ||
28. | Salla Kaukonen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 12:40 | ||
29. | Silja Korhonen | SK Vuoksi | 12:00:00 | 12:41 | ||
30. | Juulia Sundström | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 12:46 | ||
31. | Ronja Nevala | Teuvan Rivakka | 12:00:00 | 12:48 | ||
32. | Sonja Annala | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 12:57 | ||
33. | Noora Lehtinen | Kauhajoen Karhu | 12:00:00 | 12:58 | ||
34. | Salla Isoherranen | Lynx | 12:00:00 | 13:06 | ||
35. | Tinja Varonen | Leppävaaran Sisu | 12:00:00 | 13:37 | ||
36. | Maria Yurchuk | Foton-Moscow | RUS | 12:00:00 | 13:38 | |
37. | Emma Haglund | Solf IK | 12:00:00 | 13:50 | ||
38. | Maria Mäki-Petäys | Espoon Akilles | 12:00:00 | 13:56 | ||
38. | Helmi Pitkänen | Jämsän Retki-Veikot | 12:00:00 | 13:56 | ||
40. | Venla Romu | Someron Esa | 12:00:00 | 14:34 | ||
41. | Irbe Lacare | COKSILVA | LAT | 12:00:00 | 15:46 | |
42. | Ksenia Zimina | Arena | RUS | 12:00:00 | 16:12 | |
43. | Hanna Keinänen | Lynx | 12:00:00 | 16:23 | ||
44. | Elviira Mäkinen | Rastikarhut | 12:00:00 | 17:05 | ||
45. | Vilja Viinikainen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 18:09 | ||
46. | Siru Numminen | Espoon Akilles | 12:00:00 | 19:16 | ||
Saga Juhola | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | DNS | |||
Aino Moisio | Saarijärven Pullistus | 12:00:00 | DNS |