Starting time | 4,1 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pirjo Kurppa | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 49:20 | ||
2. | Kristiina Huttunen | Säyneisen Salpa | 12:00:00 | 50:41 | ||
3. | Britt-Marie Alden | OK Kolmården | SWE | 12:00:00 | 51:03 | |
4. | Arja Pulkkinen | Joutsenon Kullervo | 12:00:00 | 52:34 | ||
5. | Leena Savonen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 53:34 | ||
6. | Eeva-Liisa Korkeakangas | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 54:02 | ||
7. | Ruta Kukka | KAPA | LAT | 12:00:00 | 54:20 | |
8. | Maija Verha | Vakka-Rasti | 12:00:00 | 56:22 | ||
9. | Tuula Suni | Kärkölän Kisa-Veikot | 12:00:00 | 56:46 | ||
10. | Eija Tikka | Raja-Karjalan Suunnistajat | 12:00:00 | 57:00 | ||
11. | Liisa Veijalainen | MS Parma | 12:00:00 | 57:25 | ||
12. | Margarita Koltsova | IngPromTeam | RUS | 12:00:00 | 58:47 | |
13. | Rudite èterna | Sigulda | LAT | 12:00:00 | 59:02 | |
14. | Ritva Mononen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 59:15 | ||
15. | Åsa Koivula | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 1:00:44 | ||
16. | Beatrice Malmsten | Lynx | 12:00:00 | 1:01:36 | ||
17. | Kaija Lähdekorpi | IF Femman | 12:00:00 | 1:02:17 | ||
18. | Liisa Särkkä | Navi | 12:00:00 | 1:03:04 | ||
19. | Ulla Kurvinen | Länsi-Uudenmaan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:03:40 | ||
20. | Marja Kukkonen | Raja-Karjalan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:03:44 | ||
21. | Lea Patronen | Espoon Akilles | 12:00:00 | 1:04:19 | ||
22. | Raisa Ignatenko | Moscow | RUS | 12:00:00 | 1:04:35 | |
23. | Maria-Leena Törrö | Valkeakosken Haka | 12:00:00 | 1:04:43 | ||
24. | Marja Juvonen | Raja-Karjalan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:04:51 | ||
25. | Tuula Pöntinen | Navi | 12:00:00 | 1:05:51 | ||
26. | Kaisu Hellström | Paimion Rasti | 12:00:00 | 1:08:24 | ||
27. | Liisa Sundberg | Lynx | 12:00:00 | 1:10:05 | ||
28. | Ann-Mari Sandgren | Närpes OK | 12:00:00 | 1:11:12 | ||
29. | Arja Rantalainen | Nastolan Terä | 12:00:00 | 1:11:49 | ||
30. | Kristina Eriksson | Länna IF | SWE | 12:00:00 | 1:12:27 | |
31. | Ewa Nordlund | Länna IF | SWE | 12:00:00 | 1:15:26 | |
32. | Raili Keskinarkaus | OH | 12:00:00 | 1:16:43 | ||
33. | Airi Pajuoja | Valkeakosken Haka | 12:00:00 | 1:22:09 | ||
34. | Raili Laaksonen | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 1:26:31 | ||
35. | Katariina Finnilä | Vetelin Urheilijat | 12:00:00 | 1:26:45 | ||
36. | Eija Wallenius | Karkki-Rasti | 12:00:00 | 1:30:44 | ||
37. | Tuula Kukkonen | Olavin Rasti | 12:00:00 | 1:31:54 | ||
38. | Saga Pått | IF Minken | 12:00:00 | 1:33:00 | ||
39. | Arja Heimonen | Navi | 12:00:00 | 1:36:08 | ||
40. | Gloria Badarau-Heikkilä | Perttelin Peikot | 12:00:00 | 1:41:17 | ||
41. | Ulla Lindsten | Lynx | 12:00:00 | 1:51:59 | ||
42. | Orvokki Soikkeli | Jämsän Retki-Veikot | 12:00:00 | 1:53:21 | ||
Päivi Ahonen | Karkki-Rasti | 12:00:00 | DNS | |||
Kaija Turku | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | DNF | |||
Helena Kanste | OK Raseborg | 12:00:00 | DNF | |||
Helena Kämäräinen | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | DQ | |||
Kaija Dahlman | Rastivarsat | 12:00:00 | DQ | |||
Marketta Savelainen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | DNS | |||
Kati Peltola | MS Parma | 12:00:00 | DNS |