Starting time | 4,2 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Taru Ikäheimonen | Lynx | 12:00:00 | 37:15 | ||
2. | Elena Bannikova | Foton-Moscow | RUS | 12:00:00 | 41:14 | |
3. | Signe Dambe | Paimion Rasti | 12:00:00 | 41:43 | ||
4. | Katja Kyckling | Hyvinkään Rasti | 12:00:00 | 43:06 | ||
5. | Sara Fosström | Paimion Rasti | 12:00:00 | 43:27 | ||
6. | Miia Hovi | Jyry | 12:00:00 | 45:01 | ||
7. | Pinja Mäkinen | Koovee | 12:00:00 | 45:48 | ||
8. | Sanna Karjalainen | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 48:05 | ||
9. | Anniina Breilin | Asikkalan Raikas | 12:00:00 | 48:58 | ||
10. | Sanna Laakso | Hiisirasti | 12:00:00 | 49:45 | ||
11. | Salla Hirvonen | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | 49:46 | ||
12. | Maria Salmi | Lappeen Riento | 12:00:00 | 50:03 | ||
13. | Jeannette Aumo | OK Orient | 12:00:00 | 52:57 | ||
14. | Kirsi Sipilä | Hollolan Urheilijat -46 | 12:00:00 | 52:58 | ||
15. | Mari Seppänen | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 53:14 | ||
16. | Johanna Luhtala | Someron Esa | 12:00:00 | 53:34 | ||
17. | Annelie Haka | Närpes OK | 12:00:00 | 53:51 | ||
18. | Riitta Mähönen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 54:09 | ||
19. | Miina Ruokolainen | OK77 | 12:00:00 | 55:24 | ||
20. | Galina Ovsyannikova | Orienta-Victoria | RUS | 12:00:00 | 56:09 | |
21. | Outi Nieminen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 58:19 | ||
22. | Ekaterina Rebrova | SKRUM Moscow | RUS | 12:00:00 | 58:36 | |
23. | Sara Huhtanen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 58:52 | ||
24. | Leena-Maija Harju | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 1:00:10 | ||
25. | Satu Heittola | Rasti-Kurikka | 12:00:00 | 1:00:43 | ||
26. | Jenni Pulkkinen | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 1:01:17 | ||
27. | Anastasya Korzhova | Belgorod | RUS | 12:00:00 | 1:04:36 | |
28. | Hanna Kuusela | Punkalaitumen Kunto | 12:00:00 | 1:05:33 | ||
29. | Tatiana Volkova | SPB | RUS | 12:00:00 | 1:06:55 | |
30. | Annika Hemmilä | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | 1:07:07 | ||
31. | Heidi Smeds | Närpes OK | 12:00:00 | 1:07:43 | ||
32. | Merja Lahtinen | Päijät-Rasti | 12:00:00 | 1:08:09 | ||
33. | Mari Reinivuo-Kenttä | OK77 | 12:00:00 | 1:09:13 | ||
34. | Eugeniya Batulova | Nord West | RUS | 12:00:00 | 1:10:02 | |
35. | Minna Koivisto | Kortesjärven Järvi-Veikot | 12:00:00 | 1:11:22 | ||
36. | Anna Liimatainen | Rastihaukat | 12:00:00 | 1:13:26 | ||
37. | Maria Taanila | Kankaanpään Suunnistajat | 12:00:00 | 1:13:56 | ||
38. | Eeva Korteniemi | Suunta 2000 | 12:00:00 | 1:15:46 | ||
39. | Carina Nyberg | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 1:17:21 | ||
40. | Heidi Hautala | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 1:28:16 | ||
41. | Irina Nefedova | Espoon Suunta | RUS | 12:00:00 | 1:30:04 | |
42. | Anastasia Melnikova | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:30:42 | |
43. | Valeria Kytovenko | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:31:18 | |
44. | Madara Kirmuska | COKSILVA | LAT | 12:00:00 | 1:31:33 | |
45. | Pia Holmberg | OK Raseborg | 12:00:00 | 1:43:12 | ||
46. | Daria Niggli | OJura | FRA | 12:00:00 | 1:43:38 | |
47. | Polina Kotrovskaya | SPB 31KP | RUS | 12:00:00 | 1:58:06 | |
48. | Irina Terekhina | Kentavr-Penza | RUS | 12:00:00 | 2:29:58 | |
Terhi Kauppila | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | DNS |