Starting time | 2,3 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sara Fosström | Paimion Rasti | 12:00:00 | 22:15 | ||
2. | Taru Ikäheimonen | Lynx | 12:00:00 | 22:24 | ||
3. | Signe Dambe | Paimion Rasti | 12:00:00 | 23:25 | ||
4. | Pinja Mäkinen | Koovee | 12:00:00 | 24:51 | ||
5. | Miia Hovi | Jyry | 12:00:00 | 25:40 | ||
6. | Ekaterina Rebrova | SKRUM Moscow | RUS | 12:00:00 | 25:44 | |
7. | Katja Kyckling | Hyvinkään Rasti | 12:00:00 | 25:53 | ||
8. | Maria Salmi | Lappeen Riento | 12:00:00 | 26:05 | ||
9. | Mari Seppänen | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 26:16 | ||
10. | Salla Hirvonen | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | 26:22 | ||
11. | Elena Bannikova | Foton-Moscow | RUS | 12:00:00 | 26:33 | |
12. | Miina Ruokolainen | OK77 | 12:00:00 | 26:48 | ||
13. | Riitta Mähönen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 27:44 | ||
14. | Sanna Karjalainen | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 28:10 | ||
15. | Satu Heittola | Rasti-Kurikka | 12:00:00 | 28:53 | ||
16. | Galina Ovsyannikova | Orienta-Victoria | RUS | 12:00:00 | 29:32 | |
17. | Anniina Breilin | Asikkalan Raikas | 12:00:00 | 29:46 | ||
18. | Eugeniya Batulova | Nord West | RUS | 12:00:00 | 30:41 | |
19. | Hanna Kuusela | Punkalaitumen Kunto | 12:00:00 | 30:54 | ||
20. | Merja Lahtinen | Päijät-Rasti | 12:00:00 | 30:55 | ||
21. | Johanna Luhtala | Someron Esa | 12:00:00 | 30:56 | ||
22. | Sanna Laakso | Hiisirasti | 12:00:00 | 32:41 | ||
23. | Kirsi Sipilä | Hollolan Urheilijat -46 | 12:00:00 | 33:10 | ||
24. | Carina Nyberg | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 33:21 | ||
25. | Leena-Maija Harju | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 34:02 | ||
26. | Annelie Haka | Närpes OK | 12:00:00 | 35:17 | ||
27. | Tatiana Volkova | SPB | RUS | 12:00:00 | 35:37 | |
28. | Heidi Smeds | Närpes OK | 12:00:00 | 36:06 | ||
29. | Milla Lötjönen | Rastikarhut | 12:00:00 | 36:10 | ||
30. | Anastasya Korzhova | Belgorod | RUS | 12:00:00 | 37:48 | |
31. | Anna Liimatainen | Rastihaukat | 12:00:00 | 38:07 | ||
32. | Eeva Korteniemi | Suunta 2000 | 12:00:00 | 39:33 | ||
33. | Outi Nieminen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 39:52 | ||
34. | Jenni Pulkkinen | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 42:03 | ||
35. | Madara Kirmuska | COKSILVA | LAT | 12:00:00 | 44:35 | |
36. | Mari Reinivuo-Kenttä | OK77 | 12:00:00 | 45:40 | ||
37. | Irina Nefedova | Espoon Suunta | RUS | 12:00:00 | 47:24 | |
38. | Daria Niggli | OJura | FRA | 12:00:00 | 48:28 | |
39. | Minna Koivisto | Kortesjärven Järvi-Veikot | 12:00:00 | 52:39 | ||
40. | Anastasia Melnikova | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 55:58 | |
41. | Pia Holmberg | OK Raseborg | 12:00:00 | 58:01 | ||
42. | Heidi Hautala | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 59:01 | ||
43. | Irina Terekhina | Kentavr-Penza | RUS | 12:00:00 | 1:13:32 | |
Terhi Kauppila | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | DNS | |||
Polina Kotrovskaya | SPB 31KP | RUS | 12:00:00 | DQ | ||
Jeannette Aumo | OK Orient | 12:00:00 | DQ | |||
Maija Asikainen | Rasti-Lukko | 12:00:00 | DQ | |||
Maria Taanila | Kankaanpään Suunnistajat | 12:00:00 | DNS | |||
Valeria Kytovenko | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | DNS |