Starting time | 2,8 km |
4,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sirkka-Liisa Lauronen | Asikkalan Raikas | 12:00:00 | 37:31 | |||
2. | Minna Ryyppö | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 39:18 | |||
3. | Ann-Sofie Sundelin | OK Botnia | 12:00:00 | 40:08 | |||
4. | Ritva Partanen | Iisalmen Visa | 12:00:00 | 40:09 | |||
5. | Päivi Malmi | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 40:16 | |||
6. | Päivi Autio | Hiisirasti | 12:00:00 | 40:22 | |||
7. | Tiina Väre | Someron Esa | 12:00:00 | 43:23 | |||
8. | Sanna Salmenoja | MS Parma | 12:00:00 | 43:31 | |||
9. | Leena Jauhiainen | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 43:41 | |||
10. | Madara Sinke | Kapa OK | LAT | 12:00:00 | 44:10 | ||
11. | Jaana Pulkkinen | Paimion Rasti | 12:00:00 | 44:30 | |||
12. | Irina Sergeeva | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 45:59 | ||
13. | Anna Koponen | Lynx | 12:00:00 | 46:23 | |||
14. | Sanna Paavilainen | Anttolan Urheilijat | 12:00:00 | 47:38 | |||
15. | Olga Glebova | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | 50:19 | ||
16. | Maria Krylova | Omega Moscow | RUS | 12:00:00 | 52:05 | ||
17. | Polina Kuznetsova | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 52:44 | |||
18. | Joosefiina Kukkonen | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 53:18 | |||
19. | Inese Evele-Peltoniemi | Espoon Suunta | 12:00:00 | 53:37 | |||
20. | Eveliina Pusa | Lappeen Riento | 12:00:00 | 53:44 | |||
21. | Lubov Kutsenina | SPB | RUS | 12:00:00 | 54:33 | ||
22. | Anna Burlinova | Arena | RUS | 12:00:00 | 54:53 | ||
23. | Marilin Sulg | OK Orvand | EST | 12:00:00 | 55:43 | ||
24. | Veronika Khismatullina | Lahden Taimi | 12:00:00 | 56:32 | |||
25. | Satu Annila | Rasti E4 | 12:00:00 | 56:51 | |||
26. | Saara Turkka | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 57:10 | |||
27. | Inkeri Lindeman | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 57:24 | |||
28. | Henna Salminen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 1:00:07 | |||
29. | Alena Trapeznikova | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:01:52 | ||
30. | Teija Rantala | Iisalmen Visa | 12:00:00 | 1:03:13 | |||
31. | Maijuleena Väli-Klemelä | Karkki-Rasti | 12:00:00 | 1:03:44 | |||
32. | Tanja Nyholm | Karkki-Rasti | 12:00:00 | 1:03:52 | |||
33. | Anne Norrkniivilä | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 1:04:24 | |||
34. | Tiina Isoniemi | Jyry | 12:00:00 | 1:05:01 | |||
35. | Saara Juvonen | Raja-Karjalan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:05:30 | |||
36. | Nadezda Dvorko | ABC St-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 1:06:37 | ||
37. | Anna Kurkela | OH | 12:00:00 | 1:17:42 | |||
38. | Netta Hjelm | RastiPiikkiö | 12:00:00 | 1:18:05 | |||
39. | Natalia Zimina | Arena | RUS | 12:00:00 | 1:20:40 | ||
40. | Eva Haberkorne-Vimba | Ziemelkurzeme OK | LAT | 12:00:00 | 1:27:00 | ||
41. | Eija Meriläinen | Lynx | 12:00:00 | 1:29:42 | |||
42. | Heidi Torro | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 1:53:07 | |||
Elina Erkkilä | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | DNS | ||||
Hanna Sillanpää | Hyvinkään Rasti | 12:00:00 | DNF | ||||
Tiia Tallila | Valkeakosken Haka | 12:00:00 | DNS | ||||
Rose Waithira Ndirangu | Bushtrekkers | KEN | 12:00:00 | DNS | |||
Virginia Wambui Mwangi | Bushtrekkers | KEN | 12:00:00 | DNS | |||
Grace Wachuka Gichuki | Bushtrekkers | KEN | 12:00:00 | DNS |