Starting time | 2,7 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ida-Marie Cederberg | Pargas IF | 12:00:00 | 22:05 | ||
2. | Jonna Juva | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 24:33 | ||
3. | Amy Nymalm | Pargas IF | 12:00:00 | 24:56 | ||
4. | Essi Roininen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 25:12 | ||
5. | Veera Klemettinen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 26:20 | ||
6. | Anni Kyrö | Rastivarsat | 12:00:00 | 26:37 | ||
7. | Johanna Räsänen | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 26:50 | ||
8. | Annika Pajula | Kangasala SK | 12:00:00 | 27:06 | ||
9. | Liinu Nummela | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 27:26 | ||
10. | Roosa Similä | SK Vuoksi | 12:00:00 | 28:40 | ||
11. | Sanna Koskela | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 28:41 | ||
12. | Henriikka Haapasalo | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 30:13 | ||
13. | Kiia Isokallio | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 31:13 | ||
14. | Ella Mahlamäki | Espoon Suunta | 12:00:00 | 31:40 | ||
15. | Anni Muhonen | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 31:49 | ||
16. | Lidia Stahanova | Kirishi-Ladoga | RUS | 12:00:00 | 31:56 | |
17. | Laura Kotila | OH | 12:00:00 | 32:02 | ||
18. | Annika Kirvesmies | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 32:19 | ||
19. | Ida Snickars | Solf IK | 12:00:00 | 33:11 | ||
20. | Liisa Nenonen | SK Vuoksi | 12:00:00 | 33:17 | ||
20. | Hanna-Mari Saalo | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 33:17 | ||
22. | Tiina Mäntylä | Rastiketut | 12:00:00 | 33:51 | ||
23. | Heidi Plit | Lynx | 12:00:00 | 33:54 | ||
24. | Nella Rontu | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 35:49 | ||
25. | Alisa Arkhipova | ABC St-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 36:33 | |
26. | Anastasia Metelkina | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 36:58 | |
27. | Venla Nurmi | Rastiketut | 12:00:00 | 37:13 | ||
28. | Isabella Paganus | Lynx | 12:00:00 | 37:14 | ||
29. | Anni Haanpää | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 37:31 | ||
30. | Eliisa Laine | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 37:39 | ||
31. | Ronja Kontkanen | Kangasala SK | 12:00:00 | 39:13 | ||
32. | Eerika Alho | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 40:20 | ||
33. | Anu Vainionpää | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 40:28 | ||
34. | Saara Korhonen | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 40:53 | ||
35. | Iina Ridanpää | Espoon Suunta | 12:00:00 | 41:12 | ||
36. | Aino Keinänen | Lynx | 12:00:00 | 44:10 | ||
37. | Anna Skobeleva | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | 45:42 | |
38. | Sonja Laasonen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 47:03 | ||
39. | Aino Kulmala | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 47:55 | ||
40. | Kia Lehtimäki | Hiisirasti | 12:00:00 | 49:30 | ||
41. | Alexandra Khimanych | Foton-Moscow | RUS | 12:00:00 | 50:21 | |
42. | Julia Koivisto | Kortesjärven Järvi-Veikot | 12:00:00 | 58:07 | ||
43. | Darya Pavlikova | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | 1:10:09 | |
Riikka Mäkinen | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | DNS | |||
Jenna Rantala | MS Parma | 12:00:00 | DQ | |||
Siiri Lyytikäinen | Lappeen Riento | 12:00:00 | DNS | |||
Margarita Feskova | SKRUM Moscow | RUS | 12:00:00 | DNS | ||
Sarianne Hietala | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | DNS |