Starting time | 1,5 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ida-Marie Cederberg | Pargas IF | 12:00:00 | 12:43 | ||
2. | Heidi Plit | Lynx | 12:00:00 | 13:34 | ||
3. | Amy Nymalm | Pargas IF | 12:00:00 | 13:59 | ||
4. | Liinu Nummela | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 14:08 | ||
5. | Ronja Kontkanen | Kangasala SK | 12:00:00 | 14:10 | ||
6. | Essi Roininen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 14:30 | ||
7. | Henriikka Haapasalo | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 15:59 | ||
8. | Liisa Nenonen | SK Vuoksi | 12:00:00 | 16:09 | ||
9. | Johanna Räsänen | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 16:11 | ||
10. | Jonna Juva | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 16:27 | ||
11. | Veera Klemettinen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 16:33 | ||
12. | Anni Kyrö | Rastivarsat | 12:00:00 | 16:49 | ||
13. | Iina Hasu | OK Orient | 12:00:00 | 16:54 | ||
14. | Eliisa Laine | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 17:21 | ||
15. | Anu Vainionpää | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 17:40 | ||
16. | Ella Mahlamäki | Espoon Suunta | 12:00:00 | 17:57 | ||
17. | Isabella Paganus | Lynx | 12:00:00 | 18:01 | ||
18. | Anna Skobeleva | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | 18:13 | |
19. | Roosa Similä | SK Vuoksi | 12:00:00 | 18:47 | ||
20. | Kiia Isokallio | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 19:19 | ||
21. | Venla Sirviö | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 19:51 | ||
22. | Hanna-Mari Saalo | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 20:02 | ||
23. | Annika Pajula | Kangasala SK | 12:00:00 | 20:24 | ||
24. | Venla Nurmi | Rastiketut | 12:00:00 | 21:05 | ||
25. | Eerika Alho | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 21:18 | ||
26. | Laura Kotila | OH | 12:00:00 | 21:43 | ||
27. | Anni Haanpää | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 22:40 | ||
28. | Ida Snickars | Solf IK | 12:00:00 | 22:46 | ||
29. | Sara Tuomaala | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 23:00 | ||
30. | Alexandra Khimanych | Foton-Moscow | RUS | 12:00:00 | 23:09 | |
31. | Alisa Arkhipova | ABC St-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 23:47 | |
32. | Saara Korhonen | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 23:51 | ||
33. | Emma Arvio | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 24:21 | ||
34. | Tiina Mäntylä | Rastiketut | 12:00:00 | 24:28 | ||
35. | Annika Kirvesmies | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 24:38 | ||
36. | Iina Ridanpää | Espoon Suunta | 12:00:00 | 24:39 | ||
37. | Aino Keinänen | Lynx | 12:00:00 | 24:52 | ||
38. | Anni Muhonen | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 25:01 | ||
39. | Lidia Stahanova | Kirishi-Ladoga | RUS | 12:00:00 | 26:16 | |
40. | Sanna Koskela | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 27:36 | ||
41. | Sonja Laasonen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 29:16 | ||
42. | Aino Kulmala | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 30:47 | ||
43. | Anastasia Metelkina | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 32:30 | |
44. | Kia Lehtimäki | Hiisirasti | 12:00:00 | 33:37 | ||
45. | Darya Pavlikova | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | 34:42 | |
46. | Emma Ojala | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 34:48 | ||
Riikka Mäkinen | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | DNS | |||
Julia Koivisto | Kortesjärven Järvi-Veikot | 12:00:00 | DQ | |||
Sarianne Hietala | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | DQ | |||
Margarita Feskova | SKRUM Moscow | RUS | 12:00:00 | DNS |