Starting time | 2,4 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klaara Kontinen | OK Orient | 12:00:00 | 18:45 | ||
2. | Kaisa Klemettinen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 20:25 | ||
3. | Fia Snickars | Solf IK | 12:00:00 | 21:52 | ||
4. | Camilla Ojapalo | Riihimäen Suunnistajat | 12:00:00 | 22:48 | ||
5. | Emilia Välimaa | Rasti 88 | 12:00:00 | 22:56 | ||
6. | Taika Kangas | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 24:41 | ||
7. | Melina Avelin | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 24:48 | ||
8. | Sanni Prittinen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 26:35 | ||
9. | Sonja Laitamäki | Delta | 12:00:00 | 27:37 | ||
10. | Aada Pajula | Kangasala SK | 12:00:00 | 28:08 | ||
11. | Tessa Tähtinen | Päijät-Rasti | 12:00:00 | 28:25 | ||
12. | Fanni Antikainen | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 28:31 | ||
13. | Aino-Maria Linna | Oulaisten Huima | 12:00:00 | 28:34 | ||
14. | Kati Lilja | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 28:42 | ||
15. | Hilda Yliluikki | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 30:27 | ||
16. | Saara Holopainen | Suunta-Veikot | 12:00:00 | 30:51 | ||
17. | Elin Berg | Solf IK | 12:00:00 | 31:12 | ||
18. | Elina Heinonen | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 31:47 | ||
19. | Elina Keinänen | Lynx | 12:00:00 | 32:32 | ||
20. | Aino Näpänkangas | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 33:08 | ||
21. | Aino Palmen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 34:57 | ||
22. | Henna Lehtonen | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 35:08 | ||
23. | Anna Ojala | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 35:19 | ||
24. | Ksenia Doroschyk | Nord-West | RUS | 12:00:00 | 35:41 | |
25. | Ellen Heinaro | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 37:54 | ||
26. | Ella Hilska | Karkki-Rasti | 12:00:00 | 38:20 | ||
27. | Jasmine Rosenblad | Karjaan Ura | 12:00:00 | 39:13 | ||
28. | Elli Ahola | Rastiketut | 12:00:00 | 39:25 | ||
29. | Julia Karinen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 40:17 | ||
30. | Tuuli Kananen | Jämsän Retki-Veikot | 12:00:00 | 40:33 | ||
31. | Annica Weiss | OK77 | 12:00:00 | 40:36 | ||
32. | Nelli Niskanen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 41:36 | ||
33. | Joanna Taipalus | Rasti-Kurikka | 12:00:00 | 42:27 | ||
34. | Daria Yatsenko | Belie Nochi | RUS | 12:00:00 | 42:53 | |
35. | Tatiana Oleinik | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | 43:08 | |
36. | Sanni Miettinen | Delta | 12:00:00 | 44:57 | ||
37. | Emma Metsälä | Kalvolan Keihäs | 12:00:00 | 46:00 | ||
38. | Alexandra Stark | Solf IK | 12:00:00 | 49:10 | ||
39. | Lilja Pelkonen | Päijät-Rasti | 12:00:00 | 52:47 | ||
40. | Maria Ivanova | Belie Nochi | RUS | 12:00:00 | 54:52 | |
41. | Iris Juhola | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | 59:42 | ||
42. | Iida Haaranen | Ilomantsin Urheilijat | 12:00:00 | 1:03:58 | ||
43. | Reetta Leinamo | Kalvolan Keihäs | 12:00:00 | 1:06:12 | ||
Elina Ilonen | SK Vuoksi | 12:00:00 | DNS | |||
Tuuli Kukkonen | Paimion Rasti | 12:00:00 | DNS | |||
Jennie Fagerholm | Karjaan Ura | 12:00:00 | DQ | |||
Siina Kuusela | Epilän Esa | 12:00:00 | DNF | |||
Petra Lehtinen | Kauhajoen Karhu | 12:00:00 | DNS |