Starting time | 1,2 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kaisa Klemettinen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 11:26 | ||
2. | Fia Snickars | Solf IK | 12:00:00 | 12:55 | ||
3. | Camilla Ojapalo | Riihimäen Suunnistajat | 12:00:00 | 14:06 | ||
4. | Emilia Välimaa | Rasti 88 | 12:00:00 | 14:08 | ||
5. | Sonja Laitamäki | Delta | 12:00:00 | 14:36 | ||
6. | Tessa Tähtinen | Päijät-Rasti | 12:00:00 | 14:57 | ||
7. | Kati Lilja | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 15:05 | ||
8. | Fanni Antikainen | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 15:24 | ||
9. | Sanni Prittinen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 15:47 | ||
10. | Petra Lehtinen | Kauhajoen Karhu | 12:00:00 | 16:05 | ||
11. | Melina Avelin | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 16:09 | ||
12. | Tatiana Oleinik | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | 16:11 | |
13. | Taika Kangas | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 17:13 | ||
14. | Ella Hilska | Karkki-Rasti | 12:00:00 | 17:28 | ||
15. | Aada Pajula | Kangasala SK | 12:00:00 | 17:33 | ||
16. | Ellen Heinaro | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 17:49 | ||
17. | Aino-Maria Linna | Oulaisten Huima | 12:00:00 | 17:51 | ||
18. | Aino Näpänkangas | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 18:11 | ||
19. | Sanni Miettinen | Delta | 12:00:00 | 18:30 | ||
20. | Klaara Kontinen | OK Orient | 12:00:00 | 18:53 | ||
21. | Aino Palmen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 18:56 | ||
22. | Hilda Yliluikki | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 19:21 | ||
23. | Saara Holopainen | Suunta-Veikot | 12:00:00 | 19:31 | ||
24. | Tuuli Kananen | Jämsän Retki-Veikot | 12:00:00 | 19:40 | ||
25. | Elina Keinänen | Lynx | 12:00:00 | 20:43 | ||
26. | Anna Ojala | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 21:16 | ||
27. | Reetta Leinamo | Kalvolan Keihäs | 12:00:00 | 21:35 | ||
28. | Jasmine Rosenblad | Karjaan Ura | 12:00:00 | 22:31 | ||
29. | Elli Ahola | Rastiketut | 12:00:00 | 23:28 | ||
30. | Nelli Niskanen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 23:29 | ||
31. | Ksenia Doroschyk | Nord-West | RUS | 12:00:00 | 24:16 | |
32. | Emma Metsälä | Kalvolan Keihäs | 12:00:00 | 25:30 | ||
33. | Henna Lehtonen | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 26:04 | ||
34. | Elina Ilonen | SK Vuoksi | 12:00:00 | 26:25 | ||
35. | Iida Haaranen | Ilomantsin Urheilijat | 12:00:00 | 26:59 | ||
36. | Elin Berg | Solf IK | 12:00:00 | 28:39 | ||
37. | Elina Heinonen | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 29:58 | ||
38. | Jennie Fagerholm | Karjaan Ura | 12:00:00 | 31:14 | ||
39. | Maria Ivanova | Belie Nochi | RUS | 12:00:00 | 1:08:30 | |
Marjaana Nieminen | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | DNS | |||
Julia Karinen | Espoon Suunta | 12:00:00 | DNF | |||
Siina Kuusela | Epilän Esa | 12:00:00 | DNF | |||
Lilja Pelkonen | Päijät-Rasti | 12:00:00 | DQ | |||
Joanna Taipalus | Rasti-Kurikka | 12:00:00 | DQ | |||
Alexandra Stark | Solf IK | 12:00:00 | DQ | |||
Daria Yatsenko | Belie Nochi | RUS | 12:00:00 | DQ | ||
Iris Juhola | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | DNS | |||
Tuuli Kukkonen | Paimion Rasti | 12:00:00 | DNS |