Starting time | 2,6 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Essi Rantanen | MS Parma | 12:00:00 | 20:58 | ||
2. | Vilma Annala | Kangasala SK | 12:00:00 | 22:09 | ||
3. | Johanna Räsänen | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 24:02 | ||
4. | Liinu Nummela | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 24:03 | ||
5. | Salla Pitkänen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 24:06 | ||
6. | Riikka Haverinen | Kajaanin Suunnistajat | 12:00:00 | 24:46 | ||
7. | Essi Roininen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 25:03 | ||
8. | Laura Kotila | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 25:45 | ||
9. | Heidi Plit | Lynx | 12:00:00 | 26:16 | ||
10. | Tuuli Heikkilä | Lynx | 12:00:00 | 26:17 | ||
11. | Kiia Isokallio | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 26:41 | ||
12. | Zuzanna Morawska | Flota Gdynia | POL | 12:00:00 | 27:42 | |
13. | Krista Tuominen | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | 27:44 | ||
14. | Iida Lähteenmäki | Kankaanpään Suunnistajat | 12:00:00 | 27:51 | ||
15. | Sara Niva | Laitasaaren Veto | 12:00:00 | 27:59 | ||
16. | Heini Rintanen | Kangasala SK | 12:00:00 | 28:03 | ||
17. | Ronja Kontkanen | Kangasala SK | 12:00:00 | 28:14 | ||
18. | Anni Kyrö | Rastivarsat | 12:00:00 | 28:28 | ||
19. | Siiri Koskinen | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 29:06 | ||
20. | Laura Kylmälä | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 30:00 | ||
21. | Hanna Leppävuori | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 30:21 | ||
22. | Riikka Mäkinen | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 30:22 | ||
23. | Annika Kirvesmies | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 30:31 | ||
24. | Jasmiina Rantala | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 30:48 | ||
25. | Ronja Friman | Hyvinkään Rasti | 12:00:00 | 31:17 | ||
26. | Janina Sinkkonen | MS Parma | 12:00:00 | 31:26 | ||
27. | Annika Matilainen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 31:45 | ||
28. | Iina Hasu | OK Orient | 12:00:00 | 31:50 | ||
29. | Henriikka Haapasalo | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 32:44 | ||
30. | Petra Kollanen | Lynx | 12:00:00 | 32:55 | ||
31. | Tanja Heinjoki | Jämsän Retki-Veikot | 12:00:00 | 33:03 | ||
32. | Eliisa Laine | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 33:05 | ||
33. | Elisa Hankonen | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 33:08 | ||
34. | Aino Varkoi | Kangasniemen Kalske | 12:00:00 | 34:01 | ||
35. | Isabella Paganus | Lynx | 12:00:00 | 34:06 | ||
36. | Sanna Koskela | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 34:20 | ||
37. | Annika Pajula | Kangasala SK | 12:00:00 | 36:09 | ||
38. | Hilla Vahvelainen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 36:38 | ||
39. | Heidi Mustonen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 36:54 | ||
40. | Sarianna Pinola | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 37:16 | ||
41. | Emma Sippo | Kangasniemen Kalske | 12:00:00 | 40:21 | ||
42. | Venla Mattila | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 45:32 | ||
Venla Sirviö | SK Pohjantähti | 12:00:00 | DNS | |||
Nanu Itkonen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | DQ | |||
Sini Holappa | Ylikiimingin Nuijamiehet | 12:00:00 | DQ | |||
Annika Sopo | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | DNS | |||
Moona Harju | Pudasjärven Urheilijat | 12:00:00 | DNS |