Starting time | 5,2 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arvo Paulin | Delta | 12:00:00 | 47:07 | ||
2. | Tuomo Lusa | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 48:22 | ||
3. | Juha Korhonen | Olavin Rasti | 12:00:00 | 52:12 | ||
4. | Esa Huhtanen | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 53:34 | ||
5. | Alexander Borachneko | St.-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 54:38 | |
6. | Jouni Markku | Mustalammen Pallo | 12:00:00 | 54:47 | ||
7. | Seppo Linjakumpu | Kuusamon Erä-Veikot | 12:00:00 | 54:58 | ||
8. | Ari Mikkonen | Olavin Rasti | 12:00:00 | 55:48 | ||
9. | Ari MÄntynen | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | 56:48 | ||
10. | Maris Zalaiskalns | Toktaka | LAT | 12:00:00 | 57:01 | |
11. | Petri Nurmela | Raja-Karjalan Suunnistajat | 12:00:00 | 58:36 | ||
12. | Kauko Parkkinen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 1:00:30 | ||
13. | Ari Virekunnas | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 1:00:55 | ||
14. | Jouni Tourunen | Rastivarsat | 12:00:00 | 1:01:47 | ||
15. | Jouko Rautasalo | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 1:01:56 | ||
16. | Esa Kuukka | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 1:02:41 | ||
17. | Jussi Kauppinen | Suomussalmen Rasti | 12:00:00 | 1:03:08 | ||
18. | Mikko Viinikainen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 1:04:30 | ||
19. | Erkki Huhtala | MS Parma | 12:00:00 | 1:06:50 | ||
20. | Ari Linna | Hauhon Sisu | 12:00:00 | 1:07:56 | ||
21. | Kari Nuuttila | Kauhajoen Karhu | 12:00:00 | 1:08:22 | ||
22. | Jouko Paaso | Oulun NMKY | 12:00:00 | 1:10:03 | ||
23. | Mikhail Semenov | Gulfstream | RUS | 12:00:00 | 1:10:28 | |
24. | Simo Keltamäki | Oulun Tarmo | 12:00:00 | 1:11:05 | ||
25. | Seppo Hurri | Navi | 12:00:00 | 1:11:47 | ||
26. | Ari Lahtinen | Päijät-Rasti | 12:00:00 | 1:11:48 | ||
27. | Sergei Stulov | Inus | 12:00:00 | 1:12:51 | ||
28. | Timo Halla-Aho | Ylä-Savon Rasti | 12:00:00 | 1:13:22 | ||
29. | Christoph Trachsel | OLGThun | SUI | 12:00:00 | 1:15:21 | |
30. | Pentti Viitanen | RastiPiikkiö | 12:00:00 | 1:17:44 | ||
31. | Simo Nieminen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 1:22:52 | ||
32. | Jan Enegren | Solf IK | 12:00:00 | 1:27:10 | ||
33. | Alexander Ivanov | Olimp-Vidn | RUS | 12:00:00 | 1:27:46 | |
34. | Seppo Ojanen | Kangasala SK | 12:00:00 | 1:31:43 | ||
35. | Sergei Murskij | Inus | 12:00:00 | 1:32:54 | ||
36. | Kenneth Nygård | Solf IK | 12:00:00 | 2:03:28 | ||
Pekka Valkonen | Kangasniemen Kalske | 12:00:00 | DNS | |||
Kristian Forsell | OK Raseborg | 12:00:00 | DNF | |||
Jukka Toikkanen | Porvoon Urheilijat | 12:00:00 | DQ | |||
Alexandr Levichev | VereskSPb | RUS | 12:00:00 | DQ | ||
Mikko Kosonen | Anttolan Urheilijat | 12:00:00 | DNS | |||
Kari Pajunen | Navi | 12:00:00 | DNS | |||
Raimo Summanen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | DNS |