Starting time | 3,2 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Irina Stepanova | Kalinka | RUS | 12:00:00 | 36:55 | |
2. | Päivi Puolakka | Säyneisen Salpa | 12:00:00 | 39:25 | ||
3. | Arja Pajunen | Oriveden Ponnistus | 12:00:00 | 40:00 | ||
4. | Liisa Veijalainen | MS Parma | 12:00:00 | 40:09 | ||
5. | Jenny Bourne | Abominable | AUS | 12:00:00 | 40:27 | |
6. | Erja Raiko | Hyvinkään Rasti | 12:00:00 | 40:38 | ||
7. | Olga Pozhidaeva | Saint-Pete | RUS | 12:00:00 | 40:54 | |
8. | Nina Lekanova | Veresk-Vub | RUS | 12:00:00 | 41:36 | |
9. | Helena Kanste | Sotkamon Jymy | 12:00:00 | 42:01 | ||
10. | Päivi Kekki | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 42:30 | ||
11. | Helena Kattelus | Sippurasti | 12:00:00 | 44:40 | ||
12. | Raili Liimatainen | Riihimäen Suunnistajat | 12:00:00 | 45:06 | ||
13. | Elena Kirichenko | Juventa | RUS | 12:00:00 | 45:08 | |
14. | Riitta Hämäläinen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 45:31 | ||
15. | Gunilla Björklund | IK Falken | 12:00:00 | 45:42 | ||
16. | Airi Sipponen | Paimion Rasti | 12:00:00 | 46:03 | ||
17. | Inara Gipsle | TVOC | GBR | 12:00:00 | 46:45 | |
18. | Egle Krasuckiene | Labirintas | LTU | 12:00:00 | 47:00 | |
19. | Anneli Laine | Rastivarsat | 12:00:00 | 47:32 | ||
20. | Lea Patronen | Espoon Akilles | 12:00:00 | 49:19 | ||
21. | Tuula Pöntinen | Navi | 12:00:00 | 50:52 | ||
22. | Kaisa Yliniemi | Nivalan Urheilijat | 12:00:00 | 51:53 | ||
23. | Päivi Turunen | Hiisirasti | 12:00:00 | 53:16 | ||
24. | Iris Karvonen | Leppävaaran Sisu | 12:00:00 | 53:23 | ||
25. | Maria-Leena Hakkarainen | Itä-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 56:05 | ||
26. | Elisabeth Koskialho | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 57:35 | ||
27. | Nadezda Levicheva | VereskSPb | RUS | 12:00:00 | 59:31 | |
28. | Marja Kukkonen | Raja-Karjalan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:00:00 | ||
29. | Marja Hytönen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 1:01:20 | ||
30. | Nina Molotkova | Voronezh | RUS | 12:00:00 | 1:02:24 | |
31. | Eija Hyvönen | Rasti-Pielinen | 12:00:00 | 1:03:06 | ||
32. | Monica Kronberg | IF Femman | 12:00:00 | 1:04:11 | ||
33. | Kerttu Jäntti | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 1:06:51 | ||
34. | Pirkko Lappalainen | Navi | 12:00:00 | 1:07:21 | ||
35. | Anneli Bergström | Espoon Suunta | 12:00:00 | 1:09:01 | ||
36. | Anne Forsström | OK Raseborg | 12:00:00 | 1:19:08 | ||
37. | Catherine Dawson | NATO | GBR | 12:00:00 | 1:45:47 | |
38. | Irma Ahonkivi | Rastikarhut | 12:00:00 | 1:46:46 | ||
Maarit Juura | Kankaanpään Suunnistajat | 12:00:00 | DNS | |||
Liudmila Safronova | Saint-Pete | RUS | 12:00:00 | DNF | ||
Monica Roeling | KOVZ | NED | 12:00:00 | DQ | ||
Kristiina Ahlqvist | Raisu Lumous | 12:00:00 | DQ | |||
Anneli Hämäläinen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | DQ | |||
Sirpa Reponen | Raisu Lumous | 12:00:00 | DNS |