Starting time | 3,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanna Kirmula | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 28:54 | ||
2. | Pirjo Aalto | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 29:40 | ||
3. | Elina Raijas | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 29:48 | ||
4. | Annika Viilo | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 30:26 | ||
5. | Sirpa Liukkonen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 30:39 | ||
6. | Aija Koistinen | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 30:58 | ||
7. | Tarja Silvennoinen | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 31:27 | ||
8. | Eija Koskivaara | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 32:48 | ||
9. | Kaija Kekäläinen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 33:00 | ||
10. | Svetlana Berezina | Saint-Pete | RUS | 12:00:00 | 34:05 | |
11. | Pirjo Kauria | Olavin Rasti | 12:00:00 | 35:18 | ||
12. | Riitta Ternola | Kangasala SK | 12:00:00 | 35:28 | ||
13. | Meri Huhtanen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 35:31 | ||
14. | Irena Morawska | Flota Gdynia | POL | 12:00:00 | 35:35 | |
15. | Lubov Sergeeva | Nord West | RUS | 12:00:00 | 36:04 | |
16. | Liisa Juga | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 36:32 | ||
17. | Merja Airaksinen | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 37:47 | ||
18. | Raili Hokajärvi | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 38:21 | ||
19. | Maarit Ritakallio | Lynx | 12:00:00 | 38:25 | ||
20. | Pauliina Lankinen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 39:31 | ||
21. | Päivi Virekunnas | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 40:07 | ||
22. | Elena Afonyushkina | Ramenskoye | RUS | 12:00:00 | 40:17 | |
23. | Minna-Liisa Mankkinen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 40:46 | ||
24. | Sinikka Kukkola | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 41:11 | ||
25. | Eija Sulavuori | Turun Metsänkävijät | 12:00:00 | 41:42 | ||
26. | Eeva Mäki-Petäys | Espoon Akilles | 12:00:00 | 41:54 | ||
27. | Velga Zalaiskalna | Toktaka | LAT | 12:00:00 | 42:11 | |
28. | Soili Kuittinen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 42:17 | ||
29. | Marja Sarin | Kangasala SK | 12:00:00 | 42:35 | ||
30. | Tiina Linnainmaa | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 42:50 | ||
31. | Päivi Ojajärvi | Rastiketut | 12:00:00 | 43:14 | ||
32. | Anu Reiman | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 44:28 | ||
33. | Sirkka Sarkki | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 44:55 | ||
34. | Tarja Jokikokko | Oulun Tarmo | 12:00:00 | 45:03 | ||
35. | Hanna Paronen | Itä-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 45:22 | ||
36. | Anja Mäkelä | Riihimäen Suunnistajat | 12:00:00 | 45:45 | ||
37. | Tuija Järvinen | Hämeenlinnan Tarmo | 12:00:00 | 46:27 | ||
38. | Riitta Kaasalainen | Lynx | 12:00:00 | 46:58 | ||
39. | Olga Khepina | VelikyNovg | RUS | 12:00:00 | 47:04 | |
40. | Catarina Frenckell | OK Raseborg | 12:00:00 | 47:38 | ||
41. | Katri Pyymäki | Kouvolan Rasti-72 | 12:00:00 | 48:10 | ||
42. | Tiina Mäkelä | Rauman Työväen Urheilijat | 12:00:00 | 49:10 | ||
43. | Johanna Gustafsson | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 53:53 | ||
44. | Meeli Kerem | M:A:R:U: | EST | 12:00:00 | 54:35 | |
45. | Paula Raudasvirta-Kurth | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 58:46 | ||
46. | Mirja Huhtinen | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 1:08:31 | ||
47. | Anneli Rautasalo | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 1:17:30 | ||
48. | Yana Malakhovskaya | Foton-Mosc | RUS | 12:00:00 | 1:21:09 | |
49. | Louise Sylva | Dartford | GBR | 12:00:00 | 1:26:09 | |
Tiina Äijälä | Kangasala SK | 12:00:00 | DNS | |||
Maria Rosa Civit | Catalonia Team | CAT | 12:00:00 | DQ | ||
Mitereva Galina | Orienta-Ky | RUS | 12:00:00 | DQ | ||
Satu Marila | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | DNS |