Starting time | 4,4 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kirsi Boström | Lynx | 12:00:00 | 32:48 | ||
2. | Sirra Toivonen | Kangasala SK | 12:00:00 | 32:54 | ||
3. | Mirka Haataja | Espoon Suunta | 12:00:00 | 34:06 | ||
4. | Marja Kukonlehto | Kangasala SK | 12:00:00 | 36:06 | ||
5. | Tarja Lepo | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 36:57 | ||
6. | Tatiana Sekhina | Dialog-V:N | RUS | 12:00:00 | 37:08 | |
7. | Sari Koskinen | Hiisirasti | 12:00:00 | 37:11 | ||
8. | Tarja Taulavuori | Alatornion Pirkat | 12:00:00 | 38:33 | ||
9. | Virpi Remahl | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | 38:36 | ||
10. | Alexandra Barkalova | Kuzmolovo1 | RUS | 12:00:00 | 39:08 | |
11. | Leena Myllys | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 39:29 | ||
12. | Tiina Kerkola | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 40:28 | ||
13. | Hanna Lankinen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 40:45 | ||
14. | Eija Blomqvist | IF Femman | 12:00:00 | 41:23 | ||
15. | Sari Lilja | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 42:18 | ||
16. | Hanna Niinimäki | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 42:46 | ||
17. | Natalya Kunitskaya | Saint-Pete | RUS | 12:00:00 | 43:23 | |
18. | Riikka Holm | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 43:41 | ||
19. | Taina Koistinen | Nastolan Terä | 12:00:00 | 43:46 | ||
20. | Marjo Koistinen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 43:50 | ||
21. | Helena Havia-Kinnala | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 44:00 | ||
22. | Monika Österberg | OK77 | 12:00:00 | 44:22 | ||
23. | Sanna Valkonen | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 44:54 | ||
24. | Katri Louhi | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 45:47 | ||
25. | Anniina Heikkinen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 45:53 | ||
26. | Annika Strandberg | IF Femman | 12:00:00 | 46:10 | ||
27. | Leena Tuumi-Niemi | Hiisirasti | 12:00:00 | 46:43 | ||
28. | Ulla Nissinen | Ulvilan Ura | 12:00:00 | 46:48 | ||
29. | Pia Hietanen | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 46:59 | ||
30. | Tarja Kärjä | Savon Suunta | 12:00:00 | 48:35 | ||
31. | Lotta Haavisto | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 49:12 | ||
32. | Sirpa Aarrejoki | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 49:51 | ||
33. | Heli Haakana | Espoon Suunta | 12:00:00 | 51:08 | ||
34. | Natalia Makeychik | Voronezh | RUS | 12:00:00 | 52:45 | |
35. | Virpi Snickars | Solf IK | 12:00:00 | 54:36 | ||
36. | Minna Valkonen-Korhonen | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 56:13 | ||
37. | Louise Reinikka | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 57:47 | ||
38. | Gemma Solé | Catalonia Team | CAT | 12:00:00 | 58:48 | |
39. | Jenny Buelens | ASUBOrient | BEL | 12:00:00 | 1:02:17 | |
40. | Virpi Kinnunen | Olavin Rasti | 12:00:00 | 1:06:05 | ||
Theres Brunner | OLGKöllike | SUI | 12:00:00 | DQ | ||
Anu Alasaari | Nivalan Urheilijat | 12:00:00 | DNS |