Starting time | 5,8 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kirsi Boström | Lynx | 12:00:00 | 54:59 | ||
2. | Sirra Toivonen | Kangasala SK | 12:00:00 | 55:27 | ||
3. | Mirka Haataja | Espoon Suunta | 12:00:00 | 55:49 | ||
4. | Marja Kukonlehto | Kangasala SK | 12:00:00 | 57:19 | ||
5. | Vuokko Suutari | Sippurasti | 12:00:00 | 59:59 | ||
6. | Tiina Kerkola | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 1:01:35 | ||
7. | Eija Hannuksela | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 1:01:47 | ||
8. | Alexandra Barkalova | Kuzmolovo1 | RUS | 12:00:00 | 1:02:11 | |
9. | Sari Koskinen | Hiisirasti | 12:00:00 | 1:04:08 | ||
10. | Sanna Valkonen | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 1:06:16 | ||
11. | Leena Tuumi-Niemi | Hiisirasti | 12:00:00 | 1:07:54 | ||
12. | Riikka Holm | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 1:09:36 | ||
13. | Helena Havia-Kinnala | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 1:10:43 | ||
14. | Anniina Heikkinen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 1:11:37 | ||
15. | Tarja Lepo | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 1:11:39 | ||
16. | Leena Myllys | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 1:12:28 | ||
17. | Tarja Kärjä | Savon Suunta | 12:00:00 | 1:12:36 | ||
18. | Annika Strandberg | IF Femman | 12:00:00 | 1:13:05 | ||
19. | Katri Louhi | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 1:14:11 | ||
20. | Tatiana Sekhina | Dialog-V:N | RUS | 12:00:00 | 1:14:36 | |
21. | Natalya Kunitskaya | Saint-Pete | RUS | 12:00:00 | 1:15:12 | |
22. | Natalia Makeychik | Voronezh | RUS | 12:00:00 | 1:16:23 | |
23. | Lotta Haavisto | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 1:16:39 | ||
24. | Hanna Niinimäki | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 1:19:09 | ||
25. | Sari Lilja | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 1:19:44 | ||
26. | Minna Valkonen-Korhonen | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 1:20:17 | ||
27. | Marjo Koistinen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 1:20:38 | ||
28. | Marjut Rolig | Hauhon Sisu | 12:00:00 | 1:20:39 | ||
29. | Eija Blomqvist | IF Femman | 12:00:00 | 1:21:28 | ||
30. | Monika Österberg | OK77 | 12:00:00 | 1:22:34 | ||
31. | Pia Hietanen | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 1:23:12 | ||
32. | Virpi Snickars | Solf IK | 12:00:00 | 1:24:15 | ||
33. | Sirpa Aarrejoki | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 1:24:42 | ||
34. | Taina Koistinen | Nastolan Terä | 12:00:00 | 1:25:14 | ||
35. | Ulla Nissinen | Ulvilan Ura | 12:00:00 | 1:27:05 | ||
36. | Louise Reinikka | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:29:24 | ||
37. | Tarja Taulavuori | Alatornion Pirkat | 12:00:00 | 1:31:12 | ||
38. | Heli Haakana | Espoon Suunta | 12:00:00 | 1:37:35 | ||
39. | Virpi Kinnunen | Olavin Rasti | 12:00:00 | 1:44:34 | ||
40. | Jenny Buelens | ASUBOrient | BEL | 12:00:00 | 2:03:52 | |
41. | Gemma Solé | Catalonia Team | CAT | 12:00:00 | 2:13:26 | |
Virpi Remahl | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | DNS | |||
Theres Brunner | OLGKöllike | SUI | 12:00:00 | DNF | ||
Tiina Kainulainen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | DNS |