Starting time | 2,7 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ida-Marie Cederberg | Pargas IF | 12:00:00 | 12:35 | ||
2. | Siiri Hämäläinen | Kangasala SK | 12:00:00 | 13:09 | ||
3. | Sanna Huhtinen | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 13:42 | ||
4. | Petra Heinjoki | Jämsän Retki-Veikot | 12:00:00 | 14:28 | ||
5. | Laura Mäki | MS Parma | 12:00:00 | 14:29 | ||
6. | Johanna Räsänen | Nilsiän Nujakka | 12:00:00 | 14:33 | ||
7. | Riikka Mäkinen | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 15:12 | ||
8. | Tua Karling | Pihkaniskat | 12:00:00 | 15:19 | ||
9. | Venla Kinnala | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 15:22 | ||
9. | Iita Pulkkinen | Navi | 12:00:00 | 15:22 | ||
11. | Milja Heikkilä | Hauhon Sisu | 12:00:00 | 15:24 | ||
12. | Jutta Nurminen | Valkeakosken Haka | 12:00:00 | 15:25 | ||
13. | Selja Kaartinen | Rasti-Perniö | 12:00:00 | 15:29 | ||
14. | Janina Sinkkonen | MS Parma | 12:00:00 | 15:33 | ||
15. | Minna Miettinen | MS Parma | 12:00:00 | 15:37 | ||
16. | Essi Rantanen | MS Parma | 12:00:00 | 15:51 | ||
17. | Sanni Alatalo | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 15:53 | ||
18. | Heidi Plit | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 16:16 | ||
19. | Linda Huhtala | Yläneen Kiri | 12:00:00 | 16:20 | ||
20. | Malla Mononen | MS Parma | 12:00:00 | 16:33 | ||
21. | Alli Haavisto | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 16:35 | ||
22. | Hanne-Line Ekström | MS Parma | 12:00:00 | 17:02 | ||
23. | Elina Helin | Paimion Rasti | 12:00:00 | 17:08 | ||
24. | Annika Matilainen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 17:29 | ||
25. | Inna Antikainen | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 17:54 | ||
26. | Siiri Koskinen | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 18:02 | ||
27. | Iina Hasu | Kouvolan Rasti-72 | 12:00:00 | 18:03 | ||
28. | Riikka Haverinen | Kajaanin Suunnistajat | 12:00:00 | 18:17 | ||
29. | Luna Ketonen | OK Orient | 12:00:00 | 19:15 | ||
30. | Mira Turunen | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 19:22 | ||
31. | Anniina Halonen | Valkeakosken Haka | 12:00:00 | 19:42 | ||
32. | Laura Ukkonen | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 19:51 | ||
33. | Jasmine Ewalds | OK Orient | 12:00:00 | 20:07 | ||
34. | Camilla Fingerroos | MS Parma | 12:00:00 | 20:37 | ||
35. | Isabella Paganus | Lynx | 12:00:00 | 20:45 | ||
36. | Moona Lehtola | Kangasala SK | 12:00:00 | 21:44 | ||
37. | Elsa Peltonen | Itä-Päijänteen Rasti | 12:00:00 | 21:45 | ||
38. | Janni Ollikainen | Navi | 12:00:00 | 22:12 | ||
39. | Tiia Nikkinen | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 22:21 | ||
40. | Anni-Kaisa Salomaa | Navi | 12:00:00 | 23:03 | ||
41. | Emilia Tallberg | Akilles OK | 12:00:00 | 23:17 | ||
42. | Aino Kulmala | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 24:05 | ||
43. | Aino Reiman | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 24:08 | ||
44. | Anna Virtanen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 24:09 | ||
45. | Essi Roininen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 25:20 | ||
46. | Sini Raukko | Mäntän Seudun Eräpirkat | 12:00:00 | 28:03 | ||
47. | Riina Lahtinen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 28:24 | ||
48. | Sohvi Suominen | Delta | 12:00:00 | 28:57 | ||
49. | Ella Mahlamäki | Espoon Suunta | 12:00:00 | 31:08 | ||
50. | Hilla Vahvelainen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 38:59 | ||
51. | Lotta Sundberg | Lynx | 12:00:00 | 44:13 | ||
Noora Koskinen | Hiisirasti | 12:00:00 | DNS | |||
Annika Heino | Eura-Kauttuan Urheilijat | 12:00:00 | DNS | |||
Frida Krum | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | DNS |